Światowej sławy architekt gości na Uniwersytecie Jagiellońskim

08.07.2015
W środę 8 lipca 2015 Uniwersytet Jagielloński odwiedził Shinichi Ogawa, japoński architekt projektujący w stylu minimalistycznym. Gościa przyjął w Sali Senackiej Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Światowej sławy architekt gości na Uniwersytecie Jagiellońskim
Uroczystość absolutoryjna Wydziału Lekarskiego UJ CM

08.07.2015
W niedzielę 5 lipca br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyła się uroczystość absolutoryjna Wydziału Lekarskiego UJ CM, studentów kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego oraz dietetyki w latach 2009-2015.
więcej o Uroczystość absolutoryjna Wydziału Lekarskiego UJ CM
Wybrano przewodniczącą Samorządu Studentów UJ

08.07.2015
27 czerwca odbyło się pierwsze posiedzenie Uczelnianej Rady Samorządu Studentów UJ, podczas którego Rada wybrała przewodniczącą Samorządu Studentów UJ, którą została Patrycja Piłat z Wydziału Prawa i Administracji.
więcej o Wybrano przewodniczącą Samorządu Studentów UJ
Obrady sieci Paul Ehrlich MedChem Euro-Phd Network

08.07.2015
W dniach 3-5 lipca 2015 roku w Collegium Nowodworskiego miało miejsce V spotkanie Sieci Paul Ehrlich MedChem Euro-Phd Network, która ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat chemii medycznej. Sieć składa się z 41 europejskich uniwersytetów, a jej celem jest współpraca i wymiana kadry akademickiej oraz doktorantów na rzecz jak najwyższej jakości badań i nauczania w dziedzinie chemii farmaceutycznej.
więcej o Obrady sieci Paul Ehrlich MedChem Euro-Phd Network
Inauguracja X Międzynarodowej Szkoły Letniej Nauczanie o Holokauście

06.07.2015
Oferta edukacyjna Szkoły Letniej jest skierowana do nauczycieli, studentów, trenerów i liderów organizacji pozarządowych z całej Polski, którzy zajmują się szeroko pojętą tematyką Holokaustu.
więcej o Inauguracja X Międzynarodowej Szkoły Letniej Nauczanie o Holokauście