Uniwersytet Jagielloński liderem zestawienia Premium Brand

25.06.2015
To prowadzony od dekady ogólnopolski projekt badawczy sprawdzający, jakie marki cieszą się najlepszą reputacją wśród Polaków. W tym roku badacze po raz pierwszy przeanalizowali także reputację szkół wyższych. Zwycięzcą rankingu został bezapelacyjnie Uniwersytet Jagielloński.
więcej o Uniwersytet Jagielloński liderem zestawienia Premium Brand
Polska wraz z synchrotronem SOLARIS wkrótce dołączy do CERIC

25.06.2015
Po raz pierwszy w Krakowie gościli przedstawiciele ministerstw krajów zrzeszonych w CERIC, którzy wraz z dyrektorami instytucji badawczych z krajów skupionych w tym konsorcjum przyjechali na 5. spotkanie CERIC-ERIC General Assembly.
więcej o Polska wraz z synchrotronem SOLARIS wkrótce dołączy do CERIC
Nowi profesorowie w Uniwersytecie Jagiellońskim

24.06.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył we wtorek 23 czerwca 2015 roku w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nowi profesorowie w Uniwersytecie Jagiellońskim
Spotkanie Rektora UJ z medalistami Akademickich Mistrzostw Polski

23.06.2015
Listy gratulacyjne oraz uniwersyteckie pamiątki otrzymali z rąk rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka studenci - medaliści Akademickich Mistrzostw Polski. W spotkaniu, które odbyło się 23 czerwca w Collegium Novum, uczestniczyli także prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania oraz kwestor UJ Teresa Kapcia. Spotkanie prowadził kierownik Biura Sportu UJ Konrad Wełpa.
więcej o Spotkanie Rektora UJ z medalistami Akademickich Mistrzostw Polski
Narodowe Centrum Nauki przekaże ponad<br />4 mln zł doktorantom i młodym doktorom

Narodowe Centrum Nauki przekaże ponad
4 mln zł doktorantom i młodym doktorom