Uroczyste zakończenie Szkół Praw Obcych na WPiA UJ

22.06.2015
W sobotę 19 czerwca br. w auli Collegium Novum odbyło się uroczyste zakończenie Szkoły Prawa Amerykańskiego, Szkoły Prawa Francuskiego, Szkoły Prawa Ukraińskiego, Szkoły Prawa Austriackiego oraz programu Master en Droit Privé - działających w ramach Ośrodka Koordynacyjnego Szkół Praw Obcych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ).
więcej o Uroczyste zakończenie Szkół Praw Obcych na WPiA UJ
Japoński noblista z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

22.06.2015
22 czerwca 2015 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł ubiegłoroczny laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki prof. Hiroshi Amano z Japonii.
więcej o Japoński noblista z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Podsumowanie projektu "Narodziny i rozwój zdolności do mentalizacji"

22.06.2015
20 czerwca w nowej siedzibie Instytutu Psychologii UJ przy ulicy Ingardena 6 odbyło się spotkanie podsumowujące, finansowany przez Narodowe Centrum Nauki, projekt badawczy "Narodziny i rozwój zdolności do mentalizacji", realizowany od marca 2012 roku przez Laboratorium Psychologii Rozwoju Małego Dziecka Instytutu Psychologii UJ.
więcej o Podsumowanie projektu "Narodziny i rozwój zdolności do mentalizacji"
Krakowska Konferencja Kardio-Gerontologiczna

22.06.2015
Wykład inauguracyjny zatytułowany „Medycyna kliniczna czy medycyna oparta na faktach" wygłosił prof. Jacek Dubiel z II Kliniki Kardiologii Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum.
więcej o Krakowska Konferencja Kardio-Gerontologiczna
Jubileusz 40-lecia wręczenia dyplomów lekarza absolwentom Wydziału Lekarskiego

22.06.2015
20 czerwca w Collegium Nowodworskiego UJ odbywały się uroczystości związane z Jubileuszem 40-lecia wręczenia dyplomów lekarza absolwentom Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. M. Kopernika w Krakowie z rocznika 1975.
więcej o Jubileusz 40-lecia wręczenia dyplomów lekarza absolwentom Wydziału Lekarskiego