Powstaje nowy budynek Instytutu Zoologii UJ

12.05.2010
Za rok Instytut Zoologii przeprowadzi się do obiektu na miarę XXI wieku, który powstaje na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ. 11 maja odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego.
więcej o Powstaje nowy budynek Instytutu Zoologii UJ
tytul

Koszykarze AZS UJ awansowali do finału AMP

11.05.2010
Zawody w Lublinie okazały się przepustką dla AZS UJ do gry z najlepszymi drużynami w Polsce. Koszykarze UJ wygrali w świetnym stylu mecz o trzecie miejsce i awansowali do finałów AMP
więcej o Koszykarze AZS UJ awansowali do finału AMP

Złożenie hołdu założycielowi naszego Uniwersytetu w 700. rocznicę Jego urodzin

11.05.2010
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Karol Musioł w otoczeniu prorektorów oraz pracowników i studentów naszej Uczelni złożył wiązankę kwiatów na grobowcu Kazimierza Wielkiego w Katedrze Wawelskiej w 700. rocznicę urodzin wybitnego króla i założyciela krakowskiego Studium Generale.
więcej o Złożenie hołdu założycielowi naszego Uniwersytetu w 700. rocznicę Jego urodzin

Zawodniczki z AZS UJ na tarczy po eliminacjach grupy C AMP w koszykówce kobiet

11.05.2010
Koszykarkom AZS UJ mimo zaciętej walki nie udało się spełnić oczekiwań i awansować do dalszego etapu Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce
więcej o Zawodniczki z AZS UJ na tarczy po eliminacjach grupy C AMP w koszykówce kobiet

Promocje doktorskie Wydziału BiNOZ oraz Wydziału FAiIS

11.05.2010
Trzynaście promowanych osób złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału BiNOZ oraz Wydziału FAiIS