Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Lista wiadomości

Prof. Leah Wortham nagrodzona Orderem Zasługi RP

Prof. Leah Wortham nagrodzona Orderem Zasługi RP

10.11.2016
10 listopada 2016 r. wojewoda małopolski Józef Pilch, w imieniu prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczył Krzyż Oficerski Orderu Zasługi Rzeczpospolitej Polskiej prof. Leah Wortham z Catholic University Columbus School of Law.
więcej o Prof. Leah Wortham nagrodzona Orderem Zasługi RP
Prof. Dov Aleksandrowicz uhonorowany srebrnym medalem "Plus ratio quam vis"
nagrody

Prof. Dov Aleksandrowicz uhonorowany srebrnym medalem "Plus ratio quam vis"

22.09.2016
Znakomity lekarz i terapeuta odebrał wyróżnienie z rąk prorektora UJ ds. Collegium Medicum prof. Tomasza Grodzickiego podczas otwarcia, odbywającej się w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa konferencji "Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi".
więcej o Prof. Dov Aleksandrowicz uhonorowany srebrnym medalem "Plus ratio quam vis"
Prof. Antoni Basta uhonorowany przez Uniwersytet Jagielloński i miasto Kraków

Prof. Antoni Basta uhonorowany przez Uniwersytet Jagielloński i miasto Kraków

16.09.2016
- Pan profesor jest niekwestionowanym autorytetem w zakresie ginekologii i dumą naszego uniwersytetu - mówił prof. Tomasz Grodzicki, prorektor UJ ds. Collegium Medicum, który odczytał adres gratulacyjny i w imieniu rektora UJ wręczył prof. Antoniemu Baście srebrny medal "Plus ratio quam vis".
więcej o Prof. Antoni Basta uhonorowany przez Uniwersytet Jagielloński i miasto Kraków
Prof. Piotr Laidler doktorem honoris causa Uniwersytetu w Edynburgu

Prof. Piotr Laidler doktorem honoris causa Uniwersytetu w Edynburgu

08.07.2016
W dniu 6 lipca 2016 r. na Uniwersytecie w Edynburgu, w ramach uroczystości poświęconych 75. rocznicy powstania Polskiej Szkoły Medycznej na Uniwersytecie w Edynburgu, miało miejsce wręczenie dyplomu Doktora Honorowego tej uczelni Panu Profesorowi Piotrowi Laidlerowi.
więcej o Prof. Piotr Laidler doktorem honoris causa Uniwersytetu w Edynburgu
Nagrody Laudacji Studenckich 2016 rozdane
nagrody uroczystość

Nagrody Laudacji Studenckich 2016 rozdane

24.05.2016
W trakcie gali, która odbyła się 23 maja w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, uhonorowano osoby, które w szczególny sposób zasłużyły się dla społeczności studenckiej.
więcej o Nagrody Laudacji Studenckich 2016 rozdane