Wyniki sortowane według etykiety: covid

Słowo rektora UJ prof. Jacka Popiela do wspólnoty akademickiej

Słowo rektora UJ prof. Jacka Popiela do wspólnoty akademickiej

19.10.2020
Poniżej zamieszczamy list i nagranie, które rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel skierował do członków wspólnoty akademickiej naszej uczelni. Oświadczenie dotyczy obecnej sytuacji uczelni w obliczu rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa.
więcej o Słowo rektora UJ prof. Jacka Popiela do wspólnoty akademickiej
Informacja ws. trybu kształcenia w Uniwersytecie Jagiellońskim

Informacja ws. trybu kształcenia w Uniwersytecie Jagiellońskim

16.10.2020
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel informuję, że od dnia 17 października 2020 r. do odwołania, kształcenie w Uniwersytecie Jagiellońskim będzie prowadzone w trybie zdalnym, z wyjątkiem zajęć praktycznych, które będą odbywać się na zasadach dotychczasowych z zachowaniem reżimu sanitarnego. Za sporządzenie listy przedmiotowych zajęć praktycznych odpowiada dziekan danego wydziału UJ.
więcej o Informacja ws. trybu kształcenia w Uniwersytecie Jagiellońskim
Uniwersytet Jagielloński stawia na kształcenie w systemie mieszanym

Uniwersytet Jagielloński stawia na kształcenie w systemie mieszanym

15.09.2020
Władze Uniwersytetu Jagiellońskiego podały zasady organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021. Nauka odbywać się będzie w 3 trybach. Szczegółowy sposób prowadzenia poszczególnych zajęć w ramach kierunków studiów ustalili dziekani wydziałów, uwzględniając aktualne zalecenia sanitarno-epidemiologiczne i uwarunkowania zdrowotne nauczycieli akademickich i studentów.
więcej o Uniwersytet Jagielloński stawia na kształcenie w systemie mieszanym
Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce okiem naukowców z UJ

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce okiem naukowców z UJ

17.08.2020
Badacze z Katedry Bezpieczeństwa Narodowego Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ opublikowali w ostatnich tygodniach serię analiz poświęconych sytuacji epidemiologicznej w Polsce oraz jej konsekwencjach, powstałą w wyniku realizacji projektu „Bezpieczeństwo narodowe Polski w obliczu pandemii koronawirusa: implikacje wewnętrzne i międzynarodowe”. Projekt został sfinansowanych ze środków konkursu SocietyNow!#1 w ramach programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce okiem naukowców z UJ