Wyniki sortowane według etykiety: wizyta

Premier Węgier: Profesor Felczak był dla nas ambasadorem "Solidarności"
wizyta

Premier Węgier: Profesor Felczak był dla nas ambasadorem "Solidarności"

09.12.2016
- Chcieliśmy usłyszeć prawdę od wiarygodnej osoby, od bohatera z okresu II wojny światowej, który był więziony przez nazistów, a potem przez komunistów. Legendarny profesor wytyczył naszym politycznym celom drogę - mówił premier Węgier Viktor Orban, podczas wizyty na Uniwersytecie Jagiellońskim, o swoim nauczycielu akademickim, profesorze Wacławie Felczaku, postaci istotnej dla formowania się węgierskiej opozycji demokratycznej w latach 70. i 80.
więcej o Premier Węgier: Profesor Felczak był dla nas ambasadorem "Solidarności"
Uniwersytet Jagielloński gości ambasadora Meksyku

Uniwersytet Jagielloński gości ambasadora Meksyku

25.10.2016
25 października 2016 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedził ambasador Meksyku w Polsce Alejandro Negrín Muñoz. Dyplomatę przyjął w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak. W spotkaniu uczestniczył również dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ prof. Zdzisław Mach.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gości ambasadora Meksyku
Wizyta Rzecznika Praw Obywatelskich na UJ

Wizyta Rzecznika Praw Obywatelskich na UJ

13.10.2016
Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar gościł 12 października w murach Uniwersytetu Jagiellońskiego. Najpierw odwiedził Dział ds. Osób Niepełnosprawnych, wieczorem zaś poprowadził debatę w Auditorium Maximum.
więcej o Wizyta Rzecznika Praw Obywatelskich na UJ
Uniwersytet Jagielloński gości delegację z Hong-Kongu

Uniwersytet Jagielloński gości delegację z Hong-Kongu

10.10.2016
10 października 2016 r. wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim złożyła delegacja z Uniwersytetu Politechnicznego w Hong Kongu (Hong Kong Polytechnic University), w której skład weszli m.in. dziekan Wydziału Zarządzania prof. Edwin Cheng oraz prodziekani prof. Gerald Gorn i dr Pamsy Hui.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gości delegację z Hong-Kongu
Delegacja z Hanbanu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Delegacja z Hanbanu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

07.10.2016
7 października 2016 r. Uniwersytet Jagielloński gościł delegację z Hanbanu, czyli Państwowego Chińskiego Biura ds. Międzynarodowej Promocji Języka Chińskiego, w składzie: Ma Jianfei - Zastępca Dyrektora Hanban, Wang Feng - Zastępca Dyrektora ds. Instytutów Konfucjusza w Europie oraz Wang Lei z Wydziału ds. Instytutów Konfucjusza w Europie.
więcej o Delegacja z Hanbanu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim