Wyniki sortowane według etykiety: wizyta

Delegacja z Pafos z wizytą u rektora UJ

Delegacja z Pafos z wizytą u rektora UJ

28.06.2016
27 czerwca 2016 r. rektor UJ prof. Wojciech Nowak przyjął delegację z Pafos – miasta na Cyprze, gdzie archeolodzy z Uniwersytetu Jagiellońskiego od ponad pięciu lat prowadzą zakrojone na szeroką skalę badania wykopaliskowe.
więcej o Delegacja z Pafos z wizytą u rektora UJ
Wizyta z Uniwersytetu Zhejiang

Wizyta z Uniwersytetu Zhejiang

07.06.2016
7 czerwca 2016 r. na Uniwersytecie Jagellońskim gościła delegacja z Uniwersytetu Zhejiang w Hangzhou, której przewodniczyła wiceprezydent tej uczelni prof. Zhou Guping, sprawująca również funkcję prezydenta Chińskiej Akademii Rozwoju Regionu Zachodniego.
więcej o Wizyta z Uniwersytetu Zhejiang
Wizyta profesora Rudolfa Jaenischa

Wizyta profesora Rudolfa Jaenischa

03.06.2016
1 czerwca w auli Kompleksu Dydaktyczno-Bibliotecznego przy ul. Gronostajowej 7 w Krakowie odbył się wykład prof. Rudolfa Jaenischa "PS cell technology and the study of human development and disease". W spotkaniu z amerykańskim badaczem uczestniczyło kilkaset osób, w tym naukowcy z ośrodków badawczych z całej Polski oraz przedstawiciele mediów.
więcej o Wizyta profesora Rudolfa Jaenischa
Uniwersytet Jagielloński zacieśnia współpracę z Indiana University

Uniwersytet Jagielloński zacieśnia współpracę z Indiana University

30.05.2016
30 maja 2016 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja z Indiana University (IU). Wizyta miała na celu zacieśnienie wzajemnej współpracy, która ma miejsce od kilkunastu lat.
więcej o Uniwersytet Jagielloński zacieśnia współpracę z Indiana University
Przedstawiciele Uniwersytetu w Kobe z wizytą na UJ

Przedstawiciele Uniwersytetu w Kobe z wizytą na UJ

19.05.2016
18 maja prof. Stanisław Kistryn, prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, spotkał się z prof. Ogawa Matsuto, Executive Vice President in Charge of Research and Industry-University Cooperation.
więcej o Przedstawiciele Uniwersytetu w Kobe z wizytą na UJ