Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Młodzi goście odwiedzili Uniwersytet Jagielloński

25.05.2024
W sobotę 25 maja w Uniwersytecie Jagiellońskim odbył się Rektorski Dzień Dziecka – spotkanie, w trakcie którego najmłodsi mają okazję zapoznać się z historią najstarszej uczelni w Polsce, porozmawiać z jej rektorem, a także wziąć udział w licznych grach i zabawach, zorganizowanych przez uniwersyteckie jednostki.
więcej o Młodzi goście odwiedzili Uniwersytet Jagielloński
Informacja ws. komunikatu Krakowskiego Koła Młodych Inicjatywy Pracowniczej
kamionka

Informacja ws. komunikatu Krakowskiego Koła Młodych Inicjatywy Pracowniczej

24.05.2024
W nawiązaniu do dzisiejszego (24 maja br.) komunikatu Krakowskiego Koła Młodych Inicjatywy Pracowniczej zamieszczonego na Facebooku o ignorowaniu rozmów ze strajkującymi informujemy, że stwierdzenie to nie jest zgodne ze stanem faktycznym.
więcej o Informacja ws. komunikatu Krakowskiego Koła Młodych Inicjatywy Pracowniczej
Oświadczenie OZZ IP przy UJ w sprawie DS Kamionka
kamionka

Oświadczenie OZZ IP przy UJ w sprawie DS Kamionka

24.05.2024
Komisja Międzyzakładowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Inicjatywa Pracownicza przy Uniwersytecie Jagiellońskim wydała oświadczenie w związku z rozwojem sytuacji związanej ze strajkiem, który trwa od 18 maja br. w Domu Studenckim Kamionka.
więcej o Oświadczenie OZZ IP przy UJ w sprawie DS Kamionka
Wykład prezydenta Cypru w Uniwersytecie Jagiellońskim

24.05.2024
24 maja w murach Uniwersytetu Jagiellońskiego gościli prezydent Republiki Cypryjskiej Nikos Christodoulides wraz z małżonką Philippą Karserą. W ramach wizyty głowa państwa spotkała się z władzami Uniwersytetu, a także wygłosiła wykład dla słuchaczy zgromadzonych w auli Collegium Novum.
więcej o Wykład prezydenta Cypru w Uniwersytecie Jagiellońskim
Naukowcy UJ otrzymają ponad 73 mln zł na realizację badań podstawowych

24.05.2024
W piątek 24 maja Narodowe Centrum Nauki (NCN) opublikowało listy rankingowe konkursów OPUS 26 i SONATA 19. Finansowanie otrzymało 17 projektów zgłoszonych przez naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz 24, które znalazły się liście rezerwowej. Zwiększenie liczby grantów było możliwe dzięki podwyższeniu przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego budżetu Centrum o 200 mln złotych.
więcej o Naukowcy UJ otrzymają ponad 73 mln zł na realizację badań podstawowych