Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Doktoranci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ścieżki rozwoju kariery prawnika – potencjalne kierunki i możliwości

Mała kancelaria, duża międzynarodowa firma prawnicza, kariera za granicą czy praca naukowa – poznaj możliwe ścieżki rozwoju zawodowego po zakończeniu studiów prawniczych. O wadach i zaletach poszczególnych rozwiązań opowie nasz mentor Jakub Wołkowicz.

Cykl zajęć składać się będzie z czterech spotkań: jednego stacjonarnego w Krakowie (26 marca g. 10.00 – 11.00, Dom Gościnny UJ, ul. Floriańska 49, sala konferencyjna) oraz trzech webinariów (27 marca, 8 maja, 29 maja – g. 19.00 – 20.00).

Tematyka poszczególnych spotkań:
1.    Początki kariery zawodowej w czasie studiów – jak i kiedy zacząć
2.    Możliwości rozwoju po zakończeniu studiów cz. I
3.    Możliwości rozwoju po zakończeniu studiów cz. II
4.    Planowanie kariery zawodowej – co zrobić, żeby osiągnąć założone cele.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o zarejestrowanie się: http://oferty.kariera.uj.edu.pl/site/subscribe/P9QEFJ5D

Zapisy trwają do poniedziałku 19 marca br.

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo mailem Regulamin Projektu Mentoringowego oraz formularz aplikacyjny. Zapoznanie się z treścią Regulaminu, wypełnienie formularza oraz podpisanie obu dokumentów i przesłanie ich na adres alumni@uj.edu.pl z dopiskiem w tytule „Kariera prawnika” jest warunkiem niezbędnym do zakończenia procesu aplikacyjnego.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Potwierdzenie przyjęcia aplikacji prześlemy w e-mailu zwrotnym. Terminy zajęć mogą ulec zmianie.

Jakub Wołkowicz – absolwent prawa na UJ. Po zakończeniu studiów w 2010 r. odbył staż w kancelarii prawnej w Detroit w USA, zorganizowany w ramach Programu Wymiany Niemiecko-Amerykańskiej Izby Gospodarczej. Współpracę z warszawskim biurem White & Case rozpoczął w 2011 roku. W 2014 roku pracował w biurze White & Case w Paryżu, gdzie zaangażowany był w sprawy z zakresu arbitrażu międzynarodowego.
Specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej w postępowaniach sądowych i arbitrażowych, w tym w szczególności z zakresu spraw budowlanych. W przeszłości zajmował się roszczeniami budowlanymi wnikającymi z warunków kontraktowych FIDIC, wnioskami o zabezpieczenie w sporach budowlanych oraz różnymi aspektami postępowań egzekucyjnych oraz delibacyjnych.

 

Data opublikowania: 09.03.2018
Osoba publikująca: Olga Jando
Biuro Karier

Widok zawartości stron Widok zawartości stron