Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

25
niedziela
25.02.2024
Przejdź do wydarzeń
Wkrótce
calendar
XVII Ogólnopolska Konferencja "Kontrowersje w pediatrii"

01.03.2024 - 02.03.2024

Zapraszamy do wzięcia udziału w XVII edycji Ogólnopolskiej Konferencji "Kontrowersje w pediatrii". To krakowskie wydarzenie corocznie zgromadza grono wielu lekarzy specjalizujących się w opiece nad dziećmi oraz fachowców zajmujących się ich zdrowiem na co dzień. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego (istnieje możliwość uczestnictwa online).
więcej o XVII Ogólnopolska Konferencja "Kontrowersje w pediatrii"
calendar
Konferencja z okazji 10-lecia Repozytorium UJ

14.03.2024 - 15.03.2024

Biblioteka Jagiellońska w Krakowie organizuje konferencję "Cyfrowe repozytoria naukowe: narzędzia, funkcje, kierunki zmian. Dziesięciolecie Repozytorium Uniwersytetu Jagiellońskiego (RUJ)". Celem wydarzenia jest analiza przeszłości, teraźniejszości oraz próba dokonania diagnozy przyszłości repozytoriów cyfrowych.
więcej o Konferencja z okazji 10-lecia Repozytorium UJ
calendar
XIV Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Czasy nowożytne - rewolucja, czy ewolucja?"

22.03.2024 - 23.03.2024

Sekcja Historii Nowożytnej KNHS UJ serdecznie zaprasza wszystkich studentów oraz doktorantów nauk humanistycznych i społecznych do udziału w XIV Ogólnopolskiej Konferencji Historyków Nowożytników "Czasy nowożytne - rewolucja, czy ewolucja?". Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 marca 2024 roku w Krakowie.
więcej o XIV Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Czasy nowożytne - rewolucja, czy ewolucja?"
calendar
Chłopskość - narracje i reorientacje

11.04.2024 - 12.04.2024

Koło Naukowe Historii Literatury Polskiej XX Wieku Uniwersytetu Jagiellońskiego ma przyjemność zaprosić na ogólnopolską studencko-doktorancką konferencję naukową "Chłopskość - narracje i reorientacje".
więcej o Chłopskość - narracje i reorientacje
calendar
XVI Krakowskie Spotkanie Starożytnicze "Imperia w starożytności"

12.04.2024 - 13.04.2024

Sekcja Historii Starożytnej i Bizantyńskiej Koła Naukowego Historyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza XVI Krakowskie Spotkanie Starożytnicze, które odbędzie się w Instytucie Historii UJ. Tegoroczna edycja bierze sobie za cel próbę odpowiedzi na pytanie, dlaczego imperia powstawały i znikały, dlaczego jedne były efemerycznymi bytami, gdy inne trwały przez całe wieki.
więcej o XVI Krakowskie Spotkanie Starożytnicze "Imperia w starożytności"
calendar
13. Kongres Młodej Socjologii

12.04.2024 - 14.04.2024

Kongres Młodej Socjologii jest wydarzeniem organizowanym przez Koło Naukowe Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Instytutem Socjologii UJ. Przez trzy dni, od 12 do 14 kwietnia 2024 roku, mury Collegium Broscianum (Kraków, ul. Grodzka 52) staną się forum wymiany wiedzy i doświadczeń studentów i doktorantów z różnych ośrodków naukowych w Polsce i za granicą.
więcej o 13. Kongres Młodej Socjologii
calendar
Konferencja "Starość jak ją widzi psychologia. Zmieniający się obraz starości"

18.04.2024 - 19.04.2024

Instytut Psychologii UJ zaprasza do udziału w rozważaniach i poszukiwaniach odpowiedzi na pytania dotyczące zmieniającego się obrazu starości jako efektu różnorodnych modyfikacji zaznaczających się w poszczególnych obszarach życia w stuleciu szybkich i często nieprzewidywalnych zmian.
więcej o Konferencja "Starość jak ją widzi psychologia. Zmieniający się obraz starości"
calendar
Ogrywanie historii. Rola i miejsce gier w historiografii

20.04.2024

Sekcja Gier Historycznych oraz Sekcja Historii w Przestrzeni Publicznej Koła Naukowego Historyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do wzięcia aktywnego udziału w ogólnopolskiej konferencji studencko-doktoranckiej pt. "Ogrywanie Historii. Rola i miejsce gier w historiografii".
więcej o Ogrywanie historii. Rola i miejsce gier w historiografii
calendar
Kolonializm i Dekolonizacja od XV do XX wieku

25.04.2024 - 27.04.2024

Koło Historyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do uczestnictwa w II Krakowskim Kongresie Historyków Studentów. Tytuł tego rocznej edycji brzmi "Kolonializm i Dekolonizacja od XV do XX wieku". Samo wydarzenie będzie miało charakter naukowej konferencji międzynarodowej.
więcej o Kolonializm i Dekolonizacja od XV do XX wieku
calendar
Neuronus 2024 <span lang="en">Neuroscience</span> Forum

25.04.2024 - 27.04.2024

Konferencja organizowana jest przez studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego i gromadzi uczestników z całego świata. Ugruntowała ona swoją pozycję jako jedno z czołowych wydarzeń poświęconych neuronauce w Europie, podczas którego możemy obserwować zderzenie się dwóch światów - pełnej zapału nauki rozwijanej przez młode pokolenie i przestrzeni doświadczonych profesorów, będących ekspertami w swoich dziedzinach.
więcej o Neuronus 2024 Neuroscience Forum
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron