Jubileusz 25-lecia Odrodzenia Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie

W ubiegłą sobotę w Operze Krakowskiej miał miejsce Jubileusz 25-lecia Odrodzenia Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. W trakcie uroczystości z udziałem władz ministerialnych, miasta, regionu i naszej uczelni wręczono odznaczenia i medale dla osób najbardziej zasłużonych dla rozwoju Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie, jak również uczczono Jubileusz 25-lecia Odrodzenia Izby. W programie wydarzenia znalazł się także bogaty program artystyczny z udziałem gwiazd polskiej sceny teatralnej i estrady. Uroczystości ze strony Okręgowej Izby Lekarskiej przewodniczył jej prezes prof. Andrzej Matyja, a ze strony UJ uczelnię reprezentowali: rektor UJ prof. Wojciech Nowak, prorektor UJ ds. CM prof. Piotr Laidler, prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania i prorektor UJ ds. rozwoju prof. Maria-Jolanta Flis.

Data publikacji: 30.03.2015
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały