Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Festiwal Boss na Uniwersytecie Jagiellońskim

Festiwal Boss - Rozwój. Kariera. Sukces jest największym ogólnopolskim przedsięwzięciem biznesowym organizowanym przez studentów nieprzerwanie od 12 lat. Stwarza okazję do spotkania najbardziej przedsiębiorczych ludzi w Polsce i nawiązania cennych kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą.

Tegoroczna krakowska edycja festiwalu to sześć dni wypełnionych inspirującymi prelekcjami, warsztatami oraz szkoleniami prowadzonymi przez ludzi sukcesu, biznesmenów, przedsiębiorców oraz freelancerów. Uczestnicy mają także okazję wziąć udział w debacie eksperckiej oraz spotkaniu networkingowym podsumowującym XII edycję wydarzenia. W dniach 14 i 15 kwietnia gospodarzem festiwalu jest Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Mariola Boczar, Romana Kukurba, Piotr Sobolewski, Robert Stolarczyk i Michał Sadowski. W czwartek gospodarzem festiwalu będzie Politechnika Krakowska, a w piątek i sobotę Akademia Górniczo-Hutnicza.

Organizatorem festiwalu jest Studenckie Forum Business Centre Club, ogólnopolska organizacja non profit założona w 2001 r. Studenckie Forum BCC to 20 regionalnych organizacji w największych miastach w Polsce, które realizują wspólnie unikalne przedsięwzięcia promujące przedsiębiorczość. Stworzyli takie projekty jak Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości czy Fundację Polska Przedsiębiorcza.

Data publikacji: 14.04.2015
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały

Widok zawartości stron Widok zawartości stron