Wykład dr Adrienne Brouwers

W czwartek 23 kwietnia br. w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego UJ CM wykład Molecular imaging of breast cancer: 89-Zr-trastuzumab PET and 18F-FES PET wygłosiła dr Adrienne Brouwers z University Medical Center Groningen w Holandii. Spotkanie, zorganizowane przez Dział Nauki i Współpracy Międzynarodowej UJ CM oraz Katedrę i Klinikę Endokrynologii UJ CM, odbyło się w ramach programu wizyt profesorskich projektu OMICRON.

Program wizyt profesorskich prowadzony jest w ramach projektu OMICRON Stworzenie ośrodka zaawansowanych technologii molekularnych o wysokiej wydajności na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego-Collegium Medicum - Enabling OMICs high-thROughput techNologies at the Faculty of Medicine Jagiellonian University Medical College. Program ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy UJ CM a ośrodkami zagranicznymi.

fot. Jerzy Sawicz
Data publikacji: 27.04.2015