Archiwalne reportaże

Program "Konstelacja lwa" - UJ wspiera studentów mających problemy psychiczne

28.05.2010
W siedzibie Biura ds. Studentów Niepełnosprawnych odbyła się konferencja prasowa, w czasie której przedstawiono program wsparcia adaptacyjnego dla studentów UJ chorujących psychicznie "Konstelacja lwa". Jest to wyjątkowa i jedyna tego typu inicjatywa w Polsce
więcej o Program "Konstelacja lwa" - UJ wspiera studentów mających problemy psychiczne
video

27.05.2010
Wystawa gromadzi pamiątki historyczne: zdjęcia, książki, instrumenty naukowe, pamiątki z wypraw naukowych, dokumenty akademickie i przedstawia działalność wydziału i zmiany w jego funkcjonowaniu od chwili powstania do dziś.
więcej o Otwarcie wystawy "Sześć wieków Wydziału Filozoficznego na Uniwersytecie Jagiellońskim"

27.05.2010
26 maja 2010 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu UJ, w czasie którego nadano godność doktora honoris causa UJ profesorowi Rudiemu van Eldikowi z Uniwersytetu w Erlangen-Nurnberg w Niemczech, który jest jednym z najwybitniejszych uczonych w dziedzinie chemii na świecie.
więcej o Uroczystość nadania godności doktora honoris causa UJ profesorowi Rudiemu van Eldikowi

26.05.2010
25 maja 2010 r. Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski oraz Federacja Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP wręczyły w auli Collegium Maius tytuł "CZŁOWIEKA ROKU 2009" profesorowi Leszkowi Balcerowiczowi.
więcej o Uroczystość wręczenia tytułu Człowieka Roku 2009 profesorowi Leszkowi Balcerowiczowi
video

Zamknięcie wystawy "Zakątki Południowego Pacyfiku"

26.05.2010
„Zakątki Południowego Pacyfiku" to wystawa unikatowych fotografii, monet i rękodzieła z m.in. Papui Nowej Gwinei, Tonga, Nowej Zelandii, Australii czy Wysp Cooka.
więcej o Zamknięcie wystawy "Zakątki Południowego Pacyfiku"