Archiwalne reportaże

Wykład Shing-Tung Yau z Uniwersytetu Harvarda

21.05.2010
17 maja 2010 r. prof. Shing-Tung Yau z Uniwersytetu Harvarda, medalista Fieldsa z 1983 r., laureat tegorocznej Nagrody Wolfa, wygłosił wykład Coupled system of Hermitian metrics with Hermitian Yang-Mills system.
więcej o Wykład Shing-Tung Yau z Uniwersytetu Harvarda

21.05.2010
W dniach 14-15 maja 2010 r. odbyła się zorganizowana przez Katedrę Historii Dyplomacji i Polityki Międzynarodowej oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ konferencja pt. "Państwa upadłe jako destabilizujący czynnik stosunków międzynarodowych w Afryce, Ameryce Południowej i Azji".
więcej o Konferencja "Państwa upadłe jako destabilizujący czynnik stosunków międzynarodowych..."

Festiwal Nauki w Krakowie 2010

21.05.2010
Jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu Nauki w Krakowie obfitowała w atrakcje - najciekawsze pokazy i prezentacje z lat poprzednich oraz nowe propozycje, wpisujące się w tegoroczne hasło: „Technologia-Sztuka-Życie".
więcej o Festiwal Nauki w Krakowie 2010
foto

IX Konferencja z cyklu „Pacjent-pielęgniarka partnerzy w działaniu"

20.05.2010