FameLab: Anna Kotlińska z nagrodą publiczności

FameLab: Anna Kotlińska z nagrodą publiczności

18.04.2016
W ubiegłą sobotę w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbył się finał 5. polskiej edycji konkursu popularyzatorskiego FameLab. Wystąpiła w nim Anna Kotlińska, doktorantka w UJ CM, której prezentacja wzbudziła największe uznanie publiczności. Pierwszą nagrodę konkursowe jury przyznało Karolinie Nowak z Instytutu Podstawowych Problemów Techniki PAN. Drugi był Paweł Mazurkiewicz z Uniwersytetu Warszawskiego, a trzeci Jakub Lewicki z Instytutu Karolinska.
więcej o FameLab: Anna Kotlińska z nagrodą publiczności
"Najlepsi z najlepszych!" - nagrodzono studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego

"Najlepsi z najlepszych!" - nagrodzono studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego

16.03.2016
W ramach obecnego naboru do projektu prowadzonego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego nagrodzono cztery projekty zgłoszone do finansowania przez studentów naszej uczelni.
więcej o "Najlepsi z najlepszych!" - nagrodzono studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego

10.03.2016
Zawartą z Ministerstwem Zdrowia umowę o dofinansowaniu projektu pt. „Dydaktyka, Innowacja, Rozwój. Podniesienie jakości kształcenia poprzez rozwój innowacyjnej edukacji" podpisano 8 marca.
więcej o UJ Collegium Medicum otrzyma ponad 20 mln zł na podniesienie jakości kształcenia
Anna Kotlińska finalistką konkursu popularyzatorskiego FameLab

Anna Kotlińska finalistką konkursu popularyzatorskiego FameLab

29.02.2016
Doktorantka na Wydziale o Nauk o Zdrowiu UJ CM Anna Kotlińska wystąpi w finale 5. polskiej edycji konkursu FameLab dla badaczy, którzy potrafią zajmująco i zrozumiale mówić o trudnych, naukowych sprawach. W ubiegłą sobotę w warszawskim Centrum Nauki Kopernik spośród 25 półfinalistów wyłoniono 10 finalistów. Zwycięzcę poznamy 16 kwietnia.
więcej o Anna Kotlińska finalistką konkursu popularyzatorskiego FameLab
Absolwenci WPiA UJ z najlepszymi wynikami zdawalności na aplikacje korporacyjne

Absolwenci WPiA UJ z najlepszymi wynikami zdawalności na aplikacje korporacyjne

23.02.2016
Ministerstwo Sprawiedliwości po raz 8. podsumowało wyniki egzaminów na aplikacje prawnicze. Podczas konferencji w podwarszawskim Popowie omówiono wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje adwokacką, radcowską i notarialną oraz egzaminu konkursowego na aplikację komorniczą, które odbyły się 26 września 2015 r. Absolwenci Wydziału Prawa i Administracji UJ po raz kolejny uzyskali najlepsze wyniki zdawalności na aplikacje korporacyjne.
więcej o Absolwenci WPiA UJ z najlepszymi wynikami zdawalności na aplikacje korporacyjne