10. Mistrzostwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim

14 stycznia w ośrodku narciarskim Kaniówka Ski w Białce Tatrzańskiej odbyła się 10. edycja Mistrzostw Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim. Łącznie do rywalizacji przystąpiło blisko 50 uczestników – studentów, doktorantów, pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz ich dzieci do lat 12.

Wszyscy startujący rywalizowali ze sobą w dwóch konkurencjach – slalomie i slalomie gigancie. Poza kategoriami studentów/studentek oraz pracowników/pracowniczek, największym zainteresowaniem cieszyła się konkurencja dzieci o tzw. "Puchar Krasnala".

Nagrody w poszczególnych kategoriach wręczali: prorektor UJ ds. Collegium Medicum prof. Tomasz Grodzicki oraz kierownik Biura Sportu UJ - Konrad Wełpa.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom rywalizacji w duchu fair play i w duchu dobrej zabawy, a szczególnie wszystkim najmłodszym uczestnikom.

Świetny debiut Darii Nawój w Akademickich Mistrzostwach Polski

Maja Chyla i Stanisław Hejmo triumfatorami AZS <span lang='en'>Winter Cup</span>

Maja Chyla i Stanisław Hejmo triumfatorami AZS Winter Cup

Świetny występ snowbordzistek z UJ podczas AMP w Białce Tatrzańskiej