Wiadomości sportowe

Rektor UJ gratuluje uniwersyteckim medalistom

21.06.2017
21 czerwca w Auli Collegium Novum odbyło się spotkanie rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka ze zdobywcami medali w Akademickich Mistrzostwach Polski. Sportowcy otrzymali z rąk rektora listy gratulacyjne oraz uniwersyteckie pamiątki.
więcej o Rektor UJ gratuluje uniwersyteckim medalistom
Sukcesy reprezentacji UJ w Akademickich Mistrzostwach Polski

Sukcesy reprezentacji UJ w Akademickich Mistrzostwach Polski

31.05.2017
Ubiegły weekend był niezwykle bogaty w wydarzenia (6 wyjazdów reprezentacji UJ w różne części Polski), ale co najważniejsze w sukcesy na arenie Akademickich Mistrzostw Polski.
więcej o Sukcesy reprezentacji UJ w Akademickich Mistrzostwach Polski
Wioślarskie ósemki rywalizowały o Puchar Rektora UJ

Wioślarskie ósemki rywalizowały o Puchar Rektora UJ

13.05.2017
Sportowym akcentem Święta UJ obchodzonego w 653. rocznicę założenia uniwersytetu były rozegrane już po raz czwarty regaty wioślarskich ósemek ze sternikiem o Puchar Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na starcie zawodów stanęło siedem osad męskich oraz pięć żeńskich.
więcej o Wioślarskie ósemki rywalizowały o Puchar Rektora UJ
Na kampusie UJ wybiegano ponad 10 tys. złotych na rzecz Hospicjum dla Dzieci

Na kampusie UJ wybiegano ponad 10 tys. złotych na rzecz Hospicjum dla Dzieci

07.05.2017
6 maja na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się charytatywny bieg zorganizowany przez Stowarzyszenie All In UJ. Superbohaterom, którzy w kolorowych strojach przybyli na Ruczaj, aby zmierzyć się z przełajową trasą Biegu Bohaterów, nie straszne było błoto, bo każdy krok był zrobiony dla Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci imienia księdza Józefa Tischnera.
więcej o Na kampusie UJ wybiegano ponad 10 tys. złotych na rzecz Hospicjum dla Dzieci
AMP w narciarstwie alpejskim. Sukces zawodniczek UJ

AMP w narciarstwie alpejskim. Sukces zawodniczek UJ

07.03.2017
Od 27 lutego do 3 marca w Zakopanem ponad 400 zawodników i zawodniczek z całej Polski walczyło o medale Akademickich Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim. Podobnie jak przed rokiem reprezentantki UJ stanęły na wysokości zadania i nasza uczelnia już po raz kolejny okazała się niepokonana w klasyfikacji uniwersytetów.
więcej o AMP w narciarstwie alpejskim. Sukces zawodniczek UJ