Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Kalendarz

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

22
Wednesday
22.11.2017
Selected Day
Tożsamość i dziedzictwo. Muzea uczelniane
Calendar Tożsamość i dziedzictwo. Muzea uczelniane

22.11.2017 - 24.11.2017

Stowarzyszenie Muzeów Uczelnianych przy wsparciu Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w konferencji "Tożsamość i dziedzictwo. Muzea uczelniane". Wydarzenie ma na celu m.in. omówienie roli muzeów uczelnianych, problematyki ich działalności, możliwości i sposobów popularyzacji zbiorów, a także określenie zadań tej grupy muzealnej.
Read More o Tożsamość i dziedzictwo. Muzea uczelniane
Soon
Konferencja "Sztuka naskalna. Dziedzictwo przeszłości"
Calendar Konferencja

23.11.2017 - 24.11.2017

Konferencja będzie trzecim naukowym spotkaniem poświęconym polskim badaniom sztuki naskalnej, których cykl został zapoczątkowany w Poznaniu (2012 i 2015 r.) w ramach współpracy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Muzeum Archeologicznego. Tym razem gospodarzem dyskusji będzie Instytut Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o Konferencja "Sztuka naskalna. Dziedzictwo przeszłości"
Course on Endocrine Diseases in Pregnancy
Calendar Course on Endocrine Diseases in Pregnancy

23.11.2017 - 25.11.2017

Kurs, odbywający się w dniach 23-25 listopada 2017 r., organizowany jest przy wsparciu Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.
Read More o Course on Endocrine Diseases in Pregnancy
650 lat Prokocimia
Calendar 650 lat Prokocimia

24.11.2017 - 25.11.2017

Celem konferencji, współorganizowanej przez Wydział Historyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest przedstawienie obrazu Prokocimia w ciągu jego dziejów pod kątem geograficznym, historycznym, architektonicznym i kulturowym.
Read More o 650 lat Prokocimia
Kultura wykluczenia? V odsłona: Kobieta
Calendar Kultura wykluczenia? V odsłona: Kobieta

24.11.2017 - 26.11.2017

Pojęcie wykluczenia towarzyszy niemalże wszystkim refleksjom na temat współczesnej kultury. Wywołuje niejasności, prowokuje do dyskusji, rodzi pytania. Pojawia się w różnych kontekstach i rozważane jest na wielu płaszczyznach. Wydaje się być cechą integralną każdej kultury, pojawiając się niczym antyteza każdego systemu i porządku budowanego w kulturowych kategoriach. Funkcjonuje w refleksji nad językiem, myśleniem, poznaniem.
Read More o Kultura wykluczenia? V odsłona: Kobieta
Kobiety w lagrach
Calendar Kobiety w lagrach

30.11.2017 - 01.12.2017

Katedra Historii Literatury Polskiej XX wieku Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do udziału w konferencji naukowej "Kobiety w lagrach". Organizatorzy w trakcie sesji chcieliby zastanowić się nad kobiecym doświadczeniem obozów koncentracyjnych oraz narracjami je utrwalającymi.
Read More o Kobiety w lagrach
I Krakowska Konferencja Ginekologii Małoinwazyjnej
Calendar I Krakowska Konferencja Ginekologii Małoinwazyjnej

01.12.2017 - 02.12.2017

Klinika Ginekologii i Onkologii Katedry Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum zaprasza do wzięcia udziału w I Krakowskiej Konferencji Ginekologii Małoinwazyjnej. Wydarzeniu patronuje rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
Read More o I Krakowska Konferencja Ginekologii Małoinwazyjnej
Mury. Uchodźstwo i ruchy migracyjne w przestrzeni kulturowej i historycznej
Calendar Mury. Uchodźstwo i ruchy migracyjne w przestrzeni kulturowej i historycznej

02.12.2017 - 03.12.2017

Instytut Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Ośrodkiem Badawczym Facta Ficta w Krakowie zaprasza na ogólnopolską konferencję naukową "Mury. Uchodźstwo i ruchy migracyjne w przestrzeni kulturowej i historycznej".
Read More o Mury. Uchodźstwo i ruchy migracyjne w przestrzeni kulturowej i historycznej
Crowdsourcing - wyzwania dla badaczy i praktyków
Calendar Crowdsourcing - wyzwania dla badaczy i praktyków

05.12.2017 - 06.12.2017

W dniach 5-6 grudnia 2017 roku w Instytucie Spraw Publicznych Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się I Sympozjum Naukowe pt.: „Crowdsourcing – wyzwania dla badaczy i praktyków”. Będzie to pierwsze sympozjum w Polsce, które podejmuje problematykę crowdsourcingu.
Read More o Crowdsourcing - wyzwania dla badaczy i praktyków
The "Democratic Man" and Security of Organisations
Calendar The

07.12.2017 - 08.12.2017

Uniwersytet Jagielloński oraz Interamerican University of Puerto Rico organizują szóstą międzynarodową konferencję z dziedziny zarządzania organizacjami. Tematem tegorocznej edycji jest wpływ odpowiednich przymiotów, umiejętności i kompetencji na bezpieczeństwo organizacji. Obrady odbywać się będą równolegle w Krakowie i San Juan (Puerto Rico).
Read More o The "Democratic Man" and Security of Organisations
6. Kongres Prawa Medycznego
Calendar 6. Kongres Prawa Medycznego

07.12.2017 - 08.12.2017

Trwająca reforma systemu ochrony zdrowia w Polsce determinuje liczne zmiany w przepisach prawa medycznego. Organizowany już po raz 6. Kongres Prawa Medycznego, który w tym roku odbędzie się w Krakowie, będzie bez wątpienia okazją do praktycznego przybliżenia środowisku medycznemu oraz prawniczemu aktualnych zmian w prawie medycznym. Konferencji patronuje prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o 6. Kongres Prawa Medycznego
Back to Top

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj