Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Web Content Display Web Content Display

Nagrody

nagrody mobilna

Szpital Uniwersytecki wyróżniony na gali „Orły WPROST”

17.11.2017
Pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy Szpital Urologiczny” oraz „Najlepszy Szpital Ginekologiczny” a także trzecie w kategorii „Najlepszy Szpital Chirurgiczny” – taką decyzję podjęło jury Rankingu Szpitali tygodnika „Wprost”. Nagrodę, w imieniu dyrektor Barbary Bulanowskiej – odebrała zastępca dyrektora Dominika Studnicka.
Read More o Szpital Uniwersytecki wyróżniony na gali „Orły WPROST”
nagrody mobilna

UJ CM zwycięzcą konkursu LUMEN 2017

15.11.2017
Projekt UJ CM zatytułowany „Wsparcie w Uniwersytecie Jagiellońskim - Collegium Medicum procesów zarządzania badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi jako strategicznego elementu nowoczesnej organizacji” zdobył pierwsze miejsce w konkursie LUMEN 2017 w kategorii Zarządzanie.
Read More o UJ CM zwycięzcą konkursu LUMEN 2017
nagrody mobilna

Uniwersytet Jagielloński Liderem Rozwoju Regionalnego

30.10.2017
Nagroda Lidera Rozwoju Regionalnego została przyznana Uniwersytetowi Jagiellońskiemu za projekt "StartUJ - program zwiększenia szans na rynku pracy studentów nauk ścisłych i przyrodniczych UJ". Wyróżnienie zostało wręczone podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbywał się w dniach od 26 do 27 października w Zielonej Górze.
Read More o Uniwersytet Jagielloński Liderem Rozwoju Regionalnego
nagrody mobilna

Nagrody Prezesa Rady Ministrów dla naukowców UJ

27.10.2017
Dr n. med. Tomasz Darocha i dr n. med. Sylweriusz Kosiński z zespołem, dr hab. Maciej Rak oraz dr Łukasz Pijanowski zostali laureatami Nagród Prezesa Rady Ministrów. Wyróżnienia przyznawane są za wybitny dorobek naukowy i artystyczny, osiągnięcia naukowo-techniczne, rozprawy doktorskie i prace będące podstawą nadania stopnia doktora habilitowanego. Wręczono je podczas uroczystej gali, która odbyła się 26 października w Warszawie.
Read More o Nagrody Prezesa Rady Ministrów dla naukowców UJ
nagrody

Uniwersytet Jagielloński uhonorowany "Złotym Gryfem AZS"

23.10.2017
Nagroda przyznawana jest przez kapitułę powołaną przez Radę Koła Seniorów AZS Kraków. Uniwersytet Jagielloński - "kolebka Akademickiego Związku Sportowego", uhonorowany został za wspieranie działalności sportowej na uczelni.
Read More o Uniwersytet Jagielloński uhonorowany "Złotym Gryfem AZS"

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj