Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Web Content Display Web Content Display

Nagrody

nagrody

Dwóch badaczy z UJ odebrało Nagrody Narodowego Centrum Nauki

09.10.2019
Dr hab. Michał Wierzchoń, prof. UJ w obszarze nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce oraz dr hab. Dawid Pinkowicz w naukach ścisłych i technicznych zostali laureatami tegorocznej Nagrody Narodowego Centrum Nauki. Gala wręczenia statuetek tradycyjnie już odbyła się w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach.
Read More o Dwóch badaczy z UJ odebrało Nagrody Narodowego Centrum Nauki
nagrody

Fizyk z UJ uhonorowana przez Centrum Inteligentnego Rozwoju

09.10.2019
Dr Aleksandra Wrońska z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ została laureatką Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019. Wyróżnienie to otrzymała za realizację projektu, którego celem jest rozwój metody monitorowania w czasie rzeczywistym protonowej terapii nowotworów. Badania są finansowane w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki.
Read More o Fizyk z UJ uhonorowana przez Centrum Inteligentnego Rozwoju
nagrody i wyróżnienia

Dzieci nagrodziły najlepszych wykładowców w Krakowie

08.10.2019
5 października wręczono nagrody Wykładowcy Roku 2018/19 na Uniwersytecie Dzieci w Krakowie. Wyróżnieni zostali najlepsi z najlepszych, którzy szczególnie wysoko zostali ocenieni przez małych studentów. Tytuł Wykładowcy Roku przyznawany jest prowadzącym zajęcia za poszerzanie horyzontów, umiejętność zainteresowania dzieci nowymi tematami oraz wyjaśniania im zawiłych treści w prosty i przystępny sposób.
Read More o Dzieci nagrodziły najlepszych wykładowców w Krakowie
nagrody i wyróżnienia

Prof. Tomasz Grodzicki doktorem honoris causa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

04.10.2019
- Na wniosek Rady Wydziału Lekarskiego, w uznaniu zasług położonych dla rozwoju Uczelni, nadaje się prof. dr. hab. Tomaszowi Grodzickiemu tytuł doctora honoris causa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu” – czytamy w uchwale Senatu UMW. Ceremonia wręczenia wyróżnienia odbyła się 4 października podczas inauguracji roku akademickiego 2019/2020 wrocławskiej uczelni.
Read More o Prof. Tomasz Grodzicki doktorem honoris causa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
nagrody i wyróżnienia mobilna

Nagroda krośnieńskiej uczelni dla rektora UJ

02.10.2019
Podczas odbywającej się 2 października inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie prof. Wojciechowi Nowakowi przyznano szczególne wyróżnienie. Rektor UJ otrzymał medal „Zasłużony dla PWSZ w Krośnie”, wręczany osobom, które w znacznym stopniu przyczyniły się do rozwoju krośnieńskiej uczelni oraz budowania jej marki w kraju i za granicą.
Read More o Nagroda krośnieńskiej uczelni dla rektora UJ

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj