Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Wizyty

wizyta

Minister Lena Kolarska-Bobińska w Uniwersytecie Jagiellońskim

17.08.2015
Spotkanie z dziennikarzami oraz zwiedzanie kompleksu Paderevianum II i Jagiellońskiej Biblioteki Cyfrowej - to główne punkty poniedziałkowej wizyty w Uniwersytecie Jagiellońskim prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej, minister nauki i szkolnictwa wyższego.
Read More o Minister Lena Kolarska-Bobińska w Uniwersytecie Jagiellońskim
wizyta

Ministrowie zdrowia oraz pracy i polityki społecznej gościli w UJ CM

07.08.2015
W piątek 7 sierpnia br. w auli Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego CM UJ odbyła się konferencja „Polaków Zdrowia Portret Własny 2015". Jej organizatorem było Ministerstwo Zdrowia, Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie oraz Uniwersytet Jagielloński Collegium. Tematami przewodnimi debaty była przede wszystkim polityka senioralna w Polsce oraz nowe technologie w medycynie.
Read More o Ministrowie zdrowia oraz pracy i polityki społecznej gościli w UJ CM

Gwiazdy NBA odwiedziły Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

17.07.2015
W czwartek 16 lipca br. Marcin Gortat wraz z innymi zawodnikami ligi National Basketball Association (NBA) złożył wizytę pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Spotkanie, które odbyło się w sali rehabilitacyjnej Zakładu Fizjoterapii, zorganizowała fundacja najlepszego polskiego koszykarza.
Read More o Gwiazdy NBA odwiedziły Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Uniwersytet Jagielloński wspiera rozwój polonistyki w Chinach

10.07.2015
10 lipca została podpisana umowa o współpracy w zakresie wymiany studenckiej pomiędzy Wydziałem Polonistyki UJ i Wydziałem Języków i Kultur Europejskich Kantońskiego Uniwersytetu Studiów Międzynarodowych (Guangdong University of Foreign Studies).
Read More o Uniwersytet Jagielloński wspiera rozwój polonistyki w Chinach

Konsul generalna USA pożegnała się z Uniwersytetem Jagiellońskim

08.07.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przyjął, w środę 8 lipca br., w swoim gabinecie Ellen Germain, konsul generalną Stanów Zjednoczonych, która wkrótce zakończy swoją misję dyplomatyczną w Krakowie. Spotkanie poświęcone było przede wszystkim podsumowaniu trzyletniej współpracy najstarszej polskiej uczelni i amerykańskiej placówki.
Read More o Konsul generalna USA pożegnała się z Uniwersytetem Jagiellońskim

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj