Msza Św. w intencji Śp. prof. Michała du Valla

W sobotę 9 marca br. o godz. 10.00 w Kolegiacie św. Anny zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Ś›p. profesora dr. hab. Michał‚a du Valla w pierwszą… rocznicę™ śmierci.

Prof. dr hab. Michał du Vall zmarł 9 marca 2012 r. W okresie od 2008 do 2012 roku piastował funkcję Prorektora UJ ds. polityki kadrowej i finansowej. W przeszłości pełnił obowiązki Dziekana i Prodziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Był także ekspertem Sejmu i Senatu RP, Urzędu Patentowego RP, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Ministerstwa Gospodarki, a także Komisji Europejskiej, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz Europejskiego Urzędu Patentowego.

Po Mszy Św. Kolegium Rektorskie złoży wieniec na grobie Profesora na cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

Data opublikowania: 18.02.2013
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka