Publikacja list rankingowych

Informujemy, że w piątek 11 października 2013 roku zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji kandydatów ubiegających się o przyjęcie na niestacjonarne studia pierwszego i drugiego stopnia na zasadach dotyczących obywateli polskich w ostatnim, październikowym naborze. Informacje dostępne są na stronach systemu ERK w części "katalog studiów 2013/2014" » "studia w języku polskim", w kartach studiów w zakładce "wyniki".

Poza informacją o wyniku kwalifikacji oraz miejscu na liście rankingowej, wszyscy kandydaci otrzymali w swoich kontach ERK komunikat o tym, czy uzyskany wynik umożliwia w chwili obecnej zakwalifikowanie do przyjęcia na studia.

Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia zobowiązani są, w terminie podanym w tym komunikacie, do:

• wypełnienia w swoim indywidualnym koncie ERK, w odpowiedniej karcie rejestracji, formularza znajdującego się w zakładce "dane do wpisu",
  • dostarczenia kompletu dokumentów i dokonania wpisu na studia w jednostce prowadzącej wpisy.

Przypominamy wszystkim kandydatom, że podczas wpisu wymagane jest złożenie uwierzytelnionej przez uczelnię kopii dyplomu (w przypadku studiów drugiego stopnia), kopii oryginału świadectwa maturalnego lub jego odpisu wydanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną oraz przedłożenia do wglądu ich oryginałów.

Wpisy trwać będą od 14 do 15 października.

Data opublikowania: 11.10.2013
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały