Ukazał się anglojęzyczny numer "Alma Mater"

1 października br. ukazał się specjalny numer miesięcznika UJ Alma Mater w angielskiej wersji językowej, który przybliża najstarszą polską uczelnię zagranicznemu Czytelnikowi. W tej edycji pisma znalazły się artykuły omawiające zagadnienia związane, między innymi, z rozwojem Uniwersytetu, z prowadzonymi w nim badaniami, a także z dydaktyką, ze szczególnym uwzględnieniem oferty edukacyjnej dla studentów zagranicznych.

Wśród tekstów poświęconych historii Uniwersytetu są także opisy najcenniejszych zabytków z kolekcji Biblioteki Jagiellońskiej i Muzeum UJ. Bogato ilustrowany numer dostarcza najważniejszych informacji o Uniwersytecie i Krakowie.

Egzemplarze można otrzymać w redakcji przy ul. Piłsudskiego 8/1. Wersja elektroniczna jest już dostępna na stronie almamater.uj.edu.pl

Data opublikowania: 14.10.2013
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały