Opublikowano listę rankingową dla studiów drugiego stopnia na kierunku informatyka

Lista rankingowa oraz wyniki kwalifikacji kandydatów na stacjonarne studia drugiego stopnia na kierunku informatyka, prowadzące dodatkowy nabór zimowy w roku akademickim 2011/2012 dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na zasadach obowiązujących obywateli polskich,zostały opublikowane na stronach systemu ERK www.erk.uj.edu.pl i są dostępne w części: katalog studiów 2011/2012 » studia w języku polskim » dla obywateli polskich oraz cudzoziemców po­dejmujących studia na zasadach obowią­zujących obywateli polskich, w karcie studiów w zakładce „wyniki".

Poza informacją o wyniku kwalifikacji oraz miejscu na liście rankingowej wszyscy kandydaci otrzymali w swoich indywidualnych kontach ERK komunikat o tym, czy uzyskany wynik umożliwił zakwa­li­fi­kowanie do przyjęcia na studia.

Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia zobowiązani są, w terminie podanym w tym komunikacie, do:

• wypełnienia w swoim indywidualnym koncie ERK, w karcie rejestracji formu­la­rza znajdującego się w zakładce "dane do wpisu",
  • dostarczenia kompletu dokumentów i dokonania wpisu na studia w jednostce prowadzącej wpisy. Wpisu należy dokonać osobiście lub przez pełnomocnika upoważnionego do reprezentowania kandydata w czynnościach związanych z rekrutacją. Wzór pełnomocnictwa do wypełnienia dostępny jest tutaj.

Przypominamy wszystkim kandydatom, że podczas wpisu wymagane jest złożenie oryginału świadectwa maturalnego lub jego odpisu wydanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną lub szkołę oraz oryginału lub odpisu dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich wraz z suplementem. Notarialnie potwierdzone kserokopie świadectw i dyplomów nie są akceptowane.

Wszystkie osoby, które w dodatkowym naborze zimowym nie zostały przyjęte na studia lub nie podjęły decyzji o wyborze kierunku studiów prowadzonych przez Wydział Matematyki i Informatyki, zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów w „katalogu studiów 2012/2013" oraz dokonania rejestracji na wybrany kierunek studiów zgodnie z harmonogramem opublikowanym w kartach studiów i na stronie Działu Rekrutacji.

Data opublikowania: 20.02.2012
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka