Nabór dla cudzoziemców w roku akademickim 2012/2013

Uprzejmie informujemy, że w piątek 9 marca 2012 roku o godz. 12:00 rozpoczyna się rejestracja dla cudzoziemców podejmujących studia na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich na pierwszy rok stacjonarnych i niestacjonarnych jednolitych studiów magisterskich oraz studiów pierwszego i drugiego stopnia prowadzonych w języku polskim w roku akademickim 2012/2013.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim zachę­camy do zapoznania się z zasadami ubiegania się o przyjęcie i ofertą studiów, które prowadzą nabór oraz do dokonania rejestracji na wybrane kierunki.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów i harmonogramu rekrutacji dostępne są w kartach poszczególnych studiów na stronie systemu ERK w katalogu studiów 2012/2013 w części „studia w języku polskim » dla cudzoziemców podejmujących studia na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich" oraz na stronie Rekrutacji na studia w części „Rekrutacja 2012/2012 » Cudzoziemcy podejmujący studia na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich".

Ponadto zapraszamy do lektury sekcji Cudzoziemcy, zawierającej ogólnie opracowane informacje przydatne kandydatom zza granicy przybywającym na studia do Polski, a także do zapoznania się z instrukcjami zakładania konta, korzystania z wyszukiwarki studiów i dokonywania rejestracji dostępnymi na stronie głównej ERK.

Rejestracja potrwa do 26 kwietnia. Jeśli po tym terminie liczba potwierdzonych rejestracji będzie mniejsza od ustalonego limitu górnego dla danych studiów, wówczas dla tych studiów uruchomiony zostanie dodatkowy nabór. Terminy dodatkowych naborów można znaleźć na następujących podstronach:

Zapraszamy do rejestracji na studia w UJ!

Data opublikowania: 12.03.2012
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka