Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

marzec 2024

20240301
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Wystartowała kolejna edycja miejskiej akcji "Rowerem do pracy"

Data: 01.03.2024 - 30.11.2024
Witryna internetowa wydarzenia: //roweremdopracy.um.krakow.pl
Wystartowała kolejna edycja miejskiej akcji "Rowerem do pracy"

1 marca br. rozpoczęła się 8. edycja miejskiej kampanii "Rowerem do pracy - czyli dom, rower, praca… i tak w kółko". Wydział Gospodarki Komunalnej i Klimatu UMK zachęca krakowskich i podkrakowskich pracowników do korzystania z rowerów podczas podróży do i z pracy, a w szczególności do rezygnacji z samochodów na rzecz ekologicznych jednośladów. W akcji po raz kolejny bierze udział Uniwersytet Jagielloński.


Akcja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przybywa pracodawców biorących udział w programie, przybywa też aktywnych uczestników dojeżdżających do pracy rowerami.

Przejazdy w okresie trwania tegorocznej kampanii należy rejestrować w panelu użytkownika na stronie roweremdopracy.um.krakow.pl. Organizatorzy akcji przygotowali specjalny poradnik, w którym chętni dowiedzą się, jak założyć konto użytkownika i poznają inne funkcjonalności portalu. Dla aktywnych rowerzystów przygotowano liczne upominki, w tym m.in. akcesoria rowerowe, bilety do kina, karty prezentowe do sieci drogeryjnych czy spożywczych.

Pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego zainteresowani udziałem w akcji proszeni są o kontakt z Pawłem Moniem, uczelnianym koordynatorem: pawel.mon@uj.edu.pl lub 12 663 38 34. Warunkiem przystąpienia do kampanii jest akceptacja regulaminu.

Zgodnie z planem kampania potrwa do końca listopada 2024 roku.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron