PKA wyróżnia studia na kierunku „matematyka" na UJ

08.05.2010
9 kwietnia 2010 roku Państwowa Komisja Akredytacyjna poinformowała o przyznaniu oceny wyróżniającej dla studiów na kierunku „matematyka" na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o PKA wyróżnia studia na kierunku „matematyka" na UJ

Wyróżnienie dla pracy magisterskiej Macieja Łoziczonka

08.05.2010
Praca magisterska mgr. Macieja Łoziczonka "Robust Detection of Coronary Arties" napisana pod kierunkiem profesora Marka Zajonca i obroniona na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ zdobyła wyróżnienie w trzeciej edycji Konkursu ABB IT Challenge zorganizowanego przez Centrum Systemów Informatycznych należącego do koncernu ABB.
więcej o Wyróżnienie dla pracy magisterskiej Macieja Łoziczonka

I Międzynarodowy Akademicki Turniej Koszykówki Kobiet

08.05.2010
W I Międzynarodowym Akademickim Turnieju Koszykówki Kobiet zorganizowanym przez Uniwersytet Jagielloński gospodynie turnieju zajęły drugie miejsce. Turniej wygrały koszykarki AZS UEK.
więcej o I Międzynarodowy Akademicki Turniej Koszykówki Kobiet

08.05.2010
15 kwietnia w siedzibie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Minister Bogdan Zdrojewski oraz Kwestor Uniwersytetu Jagiellońskiego dr Maria Hulicka i Pełnomocnik Rektora UJ ds. funduszy strukturalnych prof. dr hab. Adam Juszkiewicz podpisali umowę o dofinansowanie projektu „Jagiellońska Biblioteka Cyfrowa".
więcej o Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podpisał z UJ umowę o dofinansowanie projektu „Jagiellońska Biblioteka Cyfrowa"

07.05.2010
więcej o Senat UJ zaakceptował wnioski o mianowanie na stanowiska profesora zwyczajnego i nadzwyczajnego