nagrody

09.05.2010
Drużyna studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego dotarła do ćwierćfinału i zajęła piąte miejsce w tegorocznej, 17. edycji prestiżowego konkursu arbitrażowego Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot.
więcej o Sukces studentów prawa UJ w międzynarodowym konkursie arbitrażowym im. Willema C. Visa

Stypendia konferencyjne FNP dla pięciu osób z naszego Uniwersytetu

08.05.2010
Pięciu pracowników naukowych naszej uczelni otrzymało z programu Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej dofinansowanie kosztu udziału w międzynarodowych konferencjach.
więcej o Stypendia konferencyjne FNP dla pięciu osób z naszego Uniwersytetu

Profesor Franciszek Ziejka uhonorowany Srebrnym medalem Labor Omnia Vincit

08.05.2010
Profesor Franciszek Ziejka z Wydziału Polonistyki UJ został uhonorowany przez Poznańskie Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego Srebrnym medalem Labor Omnia Vincit w uznaniu jego działalności jako przewodniczącego Rady Muzeum Narodowego w Krakowie.
więcej o Profesor Franciszek Ziejka uhonorowany Srebrnym medalem Labor Omnia Vincit

Dr Zofia Wodniecka laureatką czwartej edycji programu FOCUS

08.05.2010
Dr Zofia Wodniecka z Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskała subsydium Fundacji na rzecz Nauki Polskiej przeznaczone na tworzenie własnego zespołu naukowego w czwartej edycji programu FOCUS.
więcej o Dr Zofia Wodniecka laureatką czwartej edycji programu FOCUS

PKA wyróżnia studia na kierunku „matematyka" na UJ

08.05.2010
9 kwietnia 2010 roku Państwowa Komisja Akredytacyjna poinformowała o przyznaniu oceny wyróżniającej dla studiów na kierunku „matematyka" na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o PKA wyróżnia studia na kierunku „matematyka" na UJ