Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20180102

16. edycja konkursu "Gdyński Biznesplan"

Data: 02.01.2018 - 31.01.2018
Organizator: Miasto Gdynia
16. edycja konkursu

Miasto Gdynia zaprasza studentów do udziału w konkursie, w którym na zwycięzcę czeka 30 tysięcy złotych.

W konkursie "Gdyński Biznesplan" mogą wziąć udział studenci wszystkich rodzajów studiów: stacjonarnych, zaocznych, podyplomowych, licencjackich, inżynierskich czy magisterskich. Inicjatywa jest skierowana do osób, które planują założenie działalności gospodarczej lub prowadzą już firmę i chcą ją rozwinąć, np. wprowadzając nowy produkt lub usługę. Konkurs nie ma ograniczeń terytorialnych - zgłaszać mogą się osoby z całego kraju i z zagranicy. Trzeba jednak pamiętać, że laureaci muszą założyć lub przenieść swoją działalność do Gdyni.

Autorzy pomysłów zakwalifikowanych do kolejnego etapu będą mogli wziąć udział w szkoleniach i warsztatach, podczas których dowiedzą się m.in., jak skonstruować dobry biznesplan, jak zbadać rynek, szacować budżet, jak promować swoją firmę, produkty i usługi, jak dobrze prezentować biznesowe pomysły, na jakie aspekty prawne trzeba zwrócić uwagę prowadząc firmę. Zwieńczeniem tego etapu będzie złożenie gotowych biznesplanów. Autorzy najlepszych zostaną zaproszeni do finału, w którym zaprezentują swoje pomysły przed konkursowym jury.

Zgłoszenia należy przesyłać do 31 stycznia wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym dostępnym wraz z regulaminem konkursu na stronie: www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl/studiujesz-zglos-pomysl-rusza-konkurs-gdynski-biznesplan.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj