Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

23
środa
23.08.2017
Dodaj nowe wydarzenie
Trwające
Powstała wirtualna wystawa o życiu i twórczości Bolesława Leśmiana
Calendar Powstała wirtualna wystawa o życiu i twórczości Bolesława Leśmiana

10.08.2017 - 30.09.2017

Biblioteka Jagiellońska (BJ) zaprasza do odwiedzenia wirtualnej wystawy "Bolesław Leśmian (1877-1937 ) - magia słów". W 2017 roku przypada 140. rocznica jego urodzin i 80. rocznica śmierci. "Przygotowaną wystawą chcemy uczcić pamięć poety, dla którego wiersz był nie tylko myślą-obrazem-treścią, ale ponadto samodzielnym tworem słownym, który się z magii słów narodził i tę magię sam uprawia" - czytamy na stronie BJ.
więcej o Powstała wirtualna wystawa o życiu i twórczości Bolesława Leśmiana
Druga tura naboru do projektu Wiosenny Inkubator Innowacji
Calendar Druga tura naboru do projektu Wiosenny Inkubator Innowacji

07.08.2017 - 06.09.2017

Stowarzyszenie Wiosna przy współpracy partnerskiej z Uniwersytetem Jagiellońskim realizuje projekt, który skupia się na poszukiwaniu innowatorów społecznych zmieniających rynek pracy w naszym kraju.
więcej o Druga tura naboru do projektu Wiosenny Inkubator Innowacji
Biegnij na ratunek! Trwają zapisy na 6. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco
Calendar Biegnij na ratunek! Trwają zapisy na 6. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco

22.06.2017 - 26.08.2017

Akcja #biegnij na ratunek wystartowała. Już po raz 6. w Krakowie odbędzie się Bieg Charytatywny Fundacji Tesco, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Celem tegorocznego biegu jest zebranie środków na zakup karetki neonatologicznej "N".
więcej o Biegnij na ratunek! Trwają zapisy na 6. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco
Wyczarteruj uniwersytecką łódź i odkryj piękno Mazur
Calendar Wyczarteruj uniwersytecką łódź i odkryj piękno Mazur

29.04.2017 - 24.09.2017

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego (BS UJ) zaprasza społeczność akademicką UJ do czarteru dwóch łodzi uniwersyteckich - Jagiellonki i Jadwigi, które stacjonują w przystani w Wilkasach koło Giżycka. W sezonie żeglarskim, który trwa od maja do września, rejsy trwają 7 lub 14 dni. Warunkiem koniecznym korzystania z jachtów jest posiadanie przez sternika co najmniej uprawnień żeglarza jachtowego.
więcej o Wyczarteruj uniwersytecką łódź i odkryj piękno Mazur
Wkrótce
Open Living Lab Days 2017
Calendar Open Living Lab Days 2017

29.08.2017 - 01.09.2017

Krakowski Park Technologiczny zaprasza na konferencję "Open Living Lab Days 2017" poświęconą metodologii living lab. Wydarzenie obejmie prezentację prac badawczych, panele dyskusyjne, sesje interaktywne, wizyty studyjne oraz warsztaty w obszarach zdrowia publicznego, inteligentnych miast, projektowania usług, środowiska i polityki living lab. Partnerem merytorycznym konferencji jest Uniwersytet Jagielloński.
więcej o Open Living Lab Days 2017
Dni otwarte uniwersyteckiej winnicy
Calendar Dni otwarte uniwersyteckiej winnicy

02.09.2017 - 03.09.2017

Winnica "Nad Dworskim Potokiem" Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na dni otwarte, w ramach "Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego" - wydarzenia organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Bochni.
więcej o Dni otwarte uniwersyteckiej winnicy
Nowe teksty - nowy program
Calendar Nowe teksty - nowy program

09.09.2017 - 10.09.2017

Wydział Polonistyki UJ i Koło Naukowe Metodyki Polonistycznej UJ zaprasza studentów i doktorantów na Ogólnopolską Konferencję Naukową “Nowe teksty - nowy program”, która odbędzie się na początku września 2017 roku w Krakowie. Organizatorzy zachęcają do refleksji na temat najnowszych tekstów kultury (opublikowanych po 2000 r.) rozumianych szeroko: od dzieł pisanych, przez wizualne, wirtualne po audialne, i ich miejsca na lekcjach j. polskiego.
więcej o Nowe teksty - nowy program
Przywództwo dla rozwoju
Calendar Przywództwo dla rozwoju

14.09.2017 - 16.09.2017

Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na 26. Międzynarodową Konferencją Naukową ENIRDELM. Tematem obrad będzie "Przywództwo dla rozwoju" rozumiane wielopłaszczyznowo jako proces indywidualnego rozwoju człowieka, rozwoju grup i społeczności, jak też rozwoju społecznego w różnych kontekstach.
więcej o Przywództwo dla rozwoju
Uniwersytecki Test Coopera
Calendar Uniwersytecki Test Coopera

16.09.2017

Test Coopera to jedna z prób wysiłkowych, która pomaga określić własną aktualną formę. Próba opracowana została w 1968 r. przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera na potrzeby armii USA. Polega na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Obecnie jest szeroko stosowana do badania sprawności fizycznej przede wszystkim sportowców.
więcej o Uniwersytecki Test Coopera
Kryminalistyka - Nauka, Nowoczesne Technologie
Calendar Kryminalistyka - Nauka, Nowoczesne Technologie

20.09.2017 - 22.09.2017

Podstawowym założeniem międzynarodowej konferencji "Kryminalistyka - Nauka, Nowoczesne Technologie" jest utworzenie interdyscyplinarnej przestrzeni współpracy i wymiany doświadczeń w zakresie wykorzystania narzędzi kryminalistycznych i prawnych w celu poprawy bezpieczeństwa. Przedsięwzięcie to jest współorganizowane przez wiodące podmioty zajmujące praktycznymi i naukowymi rozwiązaniami w zakresie kryminalistyki.
więcej o Kryminalistyka - Nauka, Nowoczesne Technologie
II Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa
Calendar II Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa

21.09.2017 - 22.09.2017

Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Polskim Towarzystwem Studiów Międzynarodowych zaprasza do udziału w kolejnej ogólnokrajowej konferencji naukowej poświęconej aktualnym dylematom i problemom bezpieczeństwa kształtującym się w przestrzeni współpracy, rywalizacji i konfrontacji determinowanej przez wyznaczniki bezpieczeństwa narodowego oraz uwarunkowania o charakterze globalnym.
więcej o II Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa
90 lat Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów. PTM wczoraj - dziś - jutro
Calendar 90 lat Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów. PTM wczoraj - dziś - jutro

22.09.2017 - 23.09.2017

Konferencja organizowana wspólnie przez Uniwersytet Jagielloński i Polskie Towarzystwo Mikrobiologów (PTM) została zainspirowana dwoma ważnymi wydarzeniami w historii nauki polskiej - 90. rocznicą powołania PTM oraz przypadającą w tym roku rocznicą 160-lecia urodzin ojca polskiej mikrobiologii prof. Odona Bujwida, który w 1882 roku utworzył Katedrę Higieny na UJ, a 130 lat temu wygłosił słynnych 5 "odczytów o bakteryjach".
więcej o 90 lat Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów. PTM wczoraj - dziś - jutro
Autyzm - od nauki do praktyki
Calendar Autyzm - od nauki do praktyki

23.09.2017 - 25.09.2017

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na 2. edycję trzydniowej konferencji "Autyzm - od nauki do praktyki". - Naszym celem jest przedstawienie najnowszych osiągnięć w dziedzinie badań nad zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz ich praktycznych zastosowań w terapii osób z ASD. Szczególną uwagę poświęcimy w tym roku dojrzewaniu i usamodzielnianiu się osób z ASD - zapowiadają organizatorzy.
więcej o Autyzm - od nauki do praktyki
Słowiańskie światy wyobraźni
Calendar Słowiańskie światy wyobraźni

25.09.2017 - 26.09.2017

Ośrodek Badań Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Instytut Filologii Słowiańskiej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na Międzynarodową Konferencję Naukową "Słowiańskie światy wyobraźni", która odbędzie się we wrześniu 2017 roku w Krakowie.
więcej o Słowiańskie światy wyobraźni
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj