Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20200604

Pierwsze forum polsko-amerykańskie: Patient Experience and Innovations in Healthcare

Data: 04.06.2020 - 05.06.2020
Miejsce: Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Organizator: Cleveland Clinic, Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum, Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Termedia
Pierwsze forum polsko-amerykańskie: Patient Experience and Innovations in Healthcare

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zaprasza na Pierwsze forum polsko-amerykańskie: Patient Experience and Innovations in Healthcare, które będzie pierwszą w historii konferencją zorganizowaną wspólnie przez renomowany amerykański szpital Cleveland Clinic i najstarszą polską uczelnię.

Założony 100 lat temu szpital Cleveland Clinic jest światowym liderem pod względem innowacji oraz opieki nad pacjentem. Jest pierwszą instytucją medyczną, która uznała wsparcie pacjenta za swój cel strategiczny. Według Cleveland Clinic, na odczucia pacjenta przebywającego w szpitalu mają wpływ takie czynniki jak bezpieczeństwo, jakość leczenia czy zadowolenie z traktowania. O założeniach tych przedstawiciele szpitala mówić będą w trakcie otwarcia nowoczesnego centrum medycznego w sercu Londynu, które osiągnie pełnię funkcjonowania w 2021 roku.

Nowo otwarty Szpital Uniwersytecki UJ, współorganizator konferencji, oferuje kompleksowe i innowacyjne podeście do opieki medycznej na poziomie europejskim, co sprawia, że stanowi on znakomite miejsce do dyskusji nad nowoczesnymi rozwiązaniami dotyczącymi zdrowia publicznego.

Nadchodzące forum będzie znakomitą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy najlepszymi lekarzami z Cleveland Clinic oraz instytucji europejskich. Wiedza i ekspertyza uczestników konferencji pozwolą wznieść opiekę medyczną w Europie na wyższy poziom.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj