Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20200514

Z@miast Targów

Data: 14.05.2020 - 22.05.2020
Organizator: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Z@miast Targów

Cykl wydarzeń, które pozwolą spotkać się on-line z blogerami i autorami związanymi z Wydawnictwem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do niedzieli 17 maja można zadawać pytania wybranym autorom. Pamiętajmy: mimo że ta wiosna jest inna niż wszystkie, to warto spędzić ją z dobrą książką.

 

 

Plan wydarzeń Z@miast Targów: 

14–17 maja 

Zadaj pytanie autorowi – Paul Kenyon, Grzegorz Jankowicz, Piotr Marecki, Katarzyna Sonnenberg i Don Kulick czekają na Wasze pytania!  Najciekawsze pytanie do każdego autora zostanie nagrodzone jego najnowszą książką wydaną przez nas. Piszcie przez Messengera, na maila: promocja@wuj.pl lub w komentarzach pod postami na Facebooku i Instagramie. Na pytania czekamy do 17 maja, odpowiedzi udostępnimy w czwartek i piątek, w czasie trwania Z@miast Targów. Autorów najciekawszych pytań poznamy 22 maja o godzinie 15:00 – śledźcie naszego Facebooka.  

 

21 maja godzina 17:00 

Kącik autorów – z Panią prof. Katarzyna Fazan, autorką nagrodzonej książki Kantor. Nie/obecność, rozmawia Mateusz Chaberski. Transmisja na żywo na naszym Facebooku. 

 

22 maja, godzina 17:00 

Kącik blogerów – nasze zaprzyjaźnione blogerki opowiedzą, które z naszych książek zapadły im w pamięć, a do których najchętniej wracają. Zapytamy je o to, co chciałyby, żebyśmy wydawali, i jakie okładki lubią najbardziej. Na luzie i przy herbacie – zapraszamy w piątkowe popołudnie na naszym profilu na Facebooku. W rozmowie udział wezmą: 

 Diana Chmiel z bloga  http://bardziejlubieksiazki.pl/  

Ewa Szymczak z bloga http://kengokang.blogspot.com/ 

Marta Pyznar z bloga http://cuddle-up-with-a-good-book.blogspot.com/ 

Rozmowę poprowadzi Mateusz Chaberski 

 

21 i 22 maja na naszym profilu na Facebooku:  

  • Co lubimy czytać? Chcecie wiedzieć? My – pracownicy Wydawnictwa – będziemy czytać Wam fragmenty naszych ulubionych wydanych przez nas książek.  
  • Porozmawiajmy – na Targach zawsze najbardziej lubiliśmy czas spędzony na rozmowach z Wami. Mogliśmy Was bliżej poznać i dowiedzieć się, czego oczekujecie, co chcielibyście przeczytać. Piszcie do nas przez Messengera! Chcemy wiedzieć, za co lubicie nasze książki, a co chcielibyście zmienić, a także na jakie tytuły czekacie. Podpowiedzcie nam tematy, którymi warto się zająć. Po prostu porozmawiajmy! 
  • Zadaj pytanie autorowi – nasi autorzy: Paul Kenyon, Grzegorz Jankowicz, Piotr Marecki, Katarzyna Sonnenberg i Don Kulick  będą odpowiadać na pytania, które im wcześniej zadaliście.  22 maja o 15:00 poznamy zwycięzców – autorów najciekawszych pytań. Śledźcie nasz profil na Facebooku. 
  • Nowe e-booki – w tych dniach wyjdą także nowe e-booki książek, które były dostępne we wersji papierowej 
  • Rabaty targowe – zaproponujemy Wam rabaty do 30%! 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj