Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

styczeń 2024

20240114
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Uniwersytecki Koncert Noworoczny

Data: 14.01.2024
Czas rozpoczęcia: 18.00
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
Uniwersytecki Koncert Noworoczny

Uniwersyteckie Koncerty Noworoczne od lat są nieodłączną częścią kulturalnego kalendarza Krakowa - już po raz piętnasty uczcimy nadejście Nowego Roku, oddamy się karnawałowemu szaleństwu i wspólnie posłuchamy wyśmienitej muzyki. A wszystko to w doborowym towarzystwie Artystów Opery Krakowskiej, Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Camerata Jagellonica, Zespołu Pieśni i Tańca UJ "Słowianki" oraz Orkiestry Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie.

Wystąpią: Marcin Jajkiewicz, Emilia Pływacz oraz soliści Opery Krakowskiej: Zuzanna Caban, Jarosław Bielecki i Michał Kutnik.

Dyrygent: Janusz Wierzgacz

Sprzedaż biletów:

Filmotechnika Kraków, Rynek Główny 9 (Pasaż Bielaka)

Bilety można kupić online:

Bilety na koncert w cenie ulgowej 70 zł od osoby mogą zakupić pracownicy, emeryci i renciści Uniwersytetu Jagiellońskiego dla siebie i członków swojej najbliższej rodziny (współmałżonków i dzieci uczących się do 25. roku życia). Kwota dofinansowania 70 zł (50% wartości biletu) zostanie ujęta jako przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych za 2024 rok.

Sprzedaż biletów prowadzi Dział Świadczeń Socjalnych, ul. Straszewskiego 27, pokój nr 5, tel.12 663 14 66, w godz. 8.00-14.00.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron