Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

styczeń 2024

20240118
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Krakowskie Konferencje Naukowe 2024

Data: 18.01.2024 - 05.02.2024
Organizator: Urząd Miasta Krakowa oraz Polska Akademia Umiejętności
Krakowskie Konferencje Naukowe 2024

Po raz 14 rusza inicjatywa Krakowskie Konferencje Naukowe, która skierowana jest do podmiotów organizujących konferencje naukowe w Krakowie, chcących promować miasto jako ośrodek naukowy. Kwota ogólna przeznaczona na realizację programu w 2024 roku wynosi 150 tys. złotych. Nabór wniosków trwa do 5 lutego br. Zadanie realizowane jest przez Urząd Miasta Krakowa oraz Polską Akademię Umiejętności (PAU).

Wydarzenia organizowane w ramach Krakowskich Konferencji Naukowych 2024 powinny odbywać się w Krakowie, w formie stacjonarnej lub zdalnej, z wykorzystaniem technologii informatycznych. Czas trwania konferencji powinien wynosić minimum 2 dni, dodatkowo zaleca się minimalną liczbę uczestników (100) oraz zasięg międzynarodowy. Jednakże zarówno liczba uczestników czy zasięg nie będą jedynymi czynnikami kwalifikacji. Przy ocenie wniosków pod uwagę będzie brany przede wszystkim cel i tematyka konferencji, następnie inne wspomniane kryteria.

Ze względów proceduralnych do programu mogą zostać włączone tylko te konferencje, które odbywać się będą od 1 marca do 10 grudnia 2024 r.

Procedura składania wniosków oraz formularze dostępne są na stronie internetowej Polskiej Akademii Umiejętności.

Projekt Krakowskie Konferencje Naukowe realizowany jest od 2011 roku. W jego ramach marka Kraków promowana jest podczas wybranych konferencji i seminariów organizowanych przez jednostki krakowskiego ośrodka naukowego. Spektrum tematyczne konferencji jest szerokie, choć większość z nich skupia się na rozwoju miasta, innowacyjności, nowych rozwiązaniach technologicznych czy organizacyjnych.

Więcej informacji na temat zawierania umów oraz rozliczeń, faktur VAT/ rachunków, udzielają pracownicy Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa: nr telefonu 12 616 60 06, 12 616 15 45; e-mail nauka@um.krakow.pl.

Pliki do pobrania
pdf
Formularz zgłoszeniowy

Widok zawartości stron Widok zawartości stron