Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

kwiecień 2024

20240404
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

19. Studencki Festiwal Informatyczny

Data: 04.04.2024 - 06.04.2024
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
Organizator: Koło Studentów Informatyki UJ, Koło Naukowe Epicentrum EPI UJ, Koło Naukowe BIT AGH, Koło Naukowe i::team UEK, Koło Naukowe Informatyki PK
Witryna internetowa wydarzenia: https://www.facebook.com/sfikrakow
19. Studencki Festiwal Informatyczny

Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od 2005 r., skierowaną do wszystkich zainteresowanych informatyką i nowymi technologiami. Co roku w Krakowie skupią ona pochodzących z całej Polski informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, niezależnie od ich profesji.

Konferencja każdorazowo gości wybitne i znane w środowisku IT osobistości. Uczestnicy mają możliwość wysłuchać prowadzonych przez nich prelekcji oraz wziąć udział w warsztatach kształtujących praktyczne umiejętności. Różnorodność poruszanych tematów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby zaczerpnąć nieco z doświadczenia mistrzów, wzbogacając tym samym własną wiedzę teoretyczną nabytą w trakcie studiów.

Festiwal jest niebywałą szansą na wymianę informacji i poglądów z ludźmi dzielącymi podobne zainteresowania. Daje możliwość nawiązania ciekawych znajomości, pozwala wdrążyć się bardziej w środowisko informatyczne, rozszerza horyzonty, a co najważniejsze – udział w nim nic nie kosztuje, mówiąc oczywiście o kwestiach materialnych. Biletem wstępu są jedynie pasja i odrobina chęci oraz zainteresowania tematem.

Kilka dni, kilkanaście wykładów i warsztatów, kilkunastu prelegentów, kilkudziesięciu organizatorów, kilka tysięcy zadowolonych uczestników oraz niezmierzona ilość pozytywnych wrażeń, emocji i nabytych umiejętności – oto cały Studencki Festiwal Informatyczny. Konferencja jedyna w swoim rodzaju, organizowana co roku przez studentów, dla studentów, non-profit.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron