Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

maj 2024

20240515
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Dzień Kreatywności na Kampusie UJ

Data: 15.05.2024
Czas rozpoczęcia: 9.00
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4
Organizator: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ
Dzień Kreatywności na Kampusie UJ

Czym jest Kreatywny Kampus? To przestrzeń stworzona dla rozwoju działań kreatywnych studentów, doktorantów i pracowników zarówno Kampusu 600-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak i całego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na uczestników wydarzenia czekają liczne prelekcje, warsztaty, sesja networkingowa oraz możliwość obserwacji pitch decków finałowych projektów konkursowych.

Kreatywny Kampus jest wydarzeniem, któremu towarzyszą odbywające się na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego Targi E-NNOVATE. Są to międzynarodowe targi wynalazczości, gdzie nauka spotyka się z biznesem. Misją targów E-NNOVATE jest promocja innowacji w skali światowej, łączenie nauki z biznesem oraz wspieranie wystawców we wszelkich działaniach upowszechniających osiągnięcia naukowe. Targi E-NNOVATE są przeznaczone dla naukowców, startupów, dużych i małych firm, szkół, uniwersytetów i instytutów naukowych.

Tego dnia odbędzie się także finał konkursu Kreatywny Kampus oraz zakończenie Semestratonu SDG Challange# (PKW). Jest to hackaton organizowany przez Przestrzenie Kreatywnej Współpracy, finansowany przez program Inicjatywa Doskonałości Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego celem jest opracowanie rozwiązań dla realnych problemów otaczającej nas społeczności oraz ich wprowadzenie. 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron