Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

kwiecień 2024

20240409
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Targi Pracy UJ - edycja wiosna 2024

Data: 09.04.2024
Czas rozpoczęcia: 10.00
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
Organizator: Biuro Karier UJ
Witryna internetowa wydarzenia: https://targipracy.uj.edu.pl
Targi Pracy UJ - edycja wiosna 2024

Na uczestników czekać będzie blisko 40 wystawców - w tym pracodawcy, których gościć na naszej Uczelni będziemy po raz pierwszy raz. Oprócz spotkania z pracodawcami będzie również możliwość konsultacji CV, zasięgnięcia informacji o wyjazdach w ramach Programu Erasmus+, a także wzięcia udziału w prezentacjach przygotowanych przez firmy i instytucje. Niech wiosna będzie czasem Twoich dobrych zmian i rozwoju - zrób ku temu pierwszy krok na Targach Pracy UJ.

- Chcieliśmy, aby kwietniowa edycja Targów odbyła się w pełni stacjonarnie. Kontakt na żywo i możliwość swobodnej rozmowy to coś, czego po pandemicznych wydarzeniach wciąż brakuje zarówno pracodawcom, jak studentom - wyjaśnia Magdalena Kwak-Wójcik, z Biura Karier UJ, koordynatorka Targów Pracy. Taka formuła ułatwia dopytanie o szczegóły ofert pracy czy stażu, a także sprzyja nawiązywaniu kontaktów, czyli networkingowi, tak potrzebnemu osobom dopiero wchodzącym na rynek pracy - dodaje.

W wydarzeniu weźmie udział 38 wystawców reprezentujących różne branże. Do udziału w Targach Pracy zaproszeni zostali zarówno przedstawiciele globalnych korporacji, jak i fundacje, instytucje państwowe czy firmy oferujące usługi z zakresu księgowości i audytu. Poza tradycyjnymi stoiskami pracodawców, w Auli Małej Auditorium Maximum odbędzie się 10 prezentacji, podczas których uczestnicy będą mogli bliżej poznać otwarte rekrutacje i programy stażowe w wybranych firmach/instytucjach oraz ich kulturę pracy i wartości, a także zapoznać się z ofertą Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ.

Warto także zabrać ze sobą aktualne CV – uzupełnia współorganizatorka wydarzenia, Joanna Wrona. Podczas Targów będzie możliwość nie tylko jego konsultacji w punkcie prowadzonym przez doświadczonych rekruterów, ale również, dzięki temu, iż spotykamy się stacjonarnie, zaprezentowania go od razu potencjalnemu pracodawcy.

W programie:

  • kilkudziesięciu pracodawców; 
  • firmy i instytucje z różnych branż i sektorów w tym m.in. ABB, IBM, Shell, Onet, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Małopolski Urząd Wojewódzki, Fundacja Uniwersytet Dzieci, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i inni. Sprawdź pełną listę wystawców na stronie targipracy.uj.edu.pl/strefa-uczestnika/wystawcy/lista;
  • stacjonarna formuła - spotkaj się z rekruterami twarzą w twarz;
  • punkt konsultacji CV czynny przez cały czas trwania wydarzenia - Wasze dokumenty skonsultują profesjonalni rekruterzy z firmy Arche Consulting;
  • prezentacje wybranych wystawców: poznaj kulutrę pracodawcy, otwarte rekrutacje i wymagania stawiane kandydatom oraz ofertę AIP UJ dla studentów!

Godzinowy harmonogram prezentacji znajduje się na stronie targipracy.uj.edu.pl/harmonogram.

Aby wziąć udział w wydarzeniu i zapisać się na wybrane spotkania, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (zapisy ruszą 25 marca o godz. 14.00).

Pragniemy również przypomnieć, iż wydarzenie jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. W przypadku ewentualnych potrzeb prosimy o poinformowanie o nich organizatora z odpowiednim wyprzedzeniem, tak byśmy mogli przygotować maksymalnie efektywną adaptację.

Szczegóły dotyczące programu jesiennych Targów Pracy na UJ oraz dostępne są na stronie Targów Pracy oraz w dedykowanym wydarzeniu na Facebooku.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron