Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20220125

Społeczność akademicka UJ gra na jubileuszowym 30. Finale WOŚP

Data: 25.01.2022 - 05.02.2022
Społeczność akademicka UJ gra na jubileuszowym 30. Finale WOŚP

W niedzielę 30 stycznia 2022 roku odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze zbierane są dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci pod hasłem "Przejrzyj na oczy". Społeczność akademicka najstarszej polskiej uczelni po raz kolejny wesprze charytatywną akcję. Do wylicytowania jest m.in. wyjątkowe spotkanie z rektorem UJ prof. Jackiem Popielem w Collegium Novum.

Po raz kolejny na uniwersytecie działa Sztab WOŚP #2334 - Sztab WOŚP Kraków, który ma swoją siedzibę w budynku Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ przy ul. Ingardena 6. Z kolei na stoisku promocyjnym w Collegium Maius (ul. Jagiellońska) 15 znajduje się skarbonka WOŚP, do której można wrzucać datki.

Na przygotowanych przez pracowników UJ aukcjach można wylicytować m.in. wyjątkowe spotkanie z rektorem UJ, dzień z mediami studenckimi UJOT FM i UJOT TV, zwiedzanie skarbów (również tych ukrytych) Muzeum Collegium Maius w towarzystwie dyrekcji placówki, a także zdobyć książki, albumy czy wylicytować ciekawe kursy. Zapraszamy do licytowania i wsparcia WOŚP!

Aukcje przygotowane przez UJ na 30. Finał WOŚP:

Spotkanie przy kawie z rektorem UJ prof. Jackiem Popielem.

Radio UJOT FM i UJOT TV:

Muzeum Collegium Maius:

Instytut Konfucjusza:

Wszechnica UJ:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron