Najlepszą pracę doktorską z zakresu niepełnosprawności napisano na UJ

Rozprawa doktorska dr Małgorzaty Stachel Niepełnosprawność ruchowa jako sytuacji graniczna w osobowym rozwoju kobiety zdobyła główną nagrodę w IX edycji ogólnopolskiego konkursu "Otwarte Drzwi" na najlepszą pracę magisterską lub doktorską, której tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze zdrowotnym, zawodowym lub społecznym. Nagrodzona praca powstała pod opieką prof. zw. dr hab. Władysławy Pileckiej, kierownika Zakładu Psychologii Zdrowia UJ.

Jury konkursu uznało, że praca dr Małgorzaty Stachel wyróżnia się nowatorskim podejściem do problematyki niepełnosprawności i daje możliwość wykorzystania wyników badań w praktyce.

Organizatorem konkursu "Otwarte Drzwi" jest Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Data opublikowania: 27.11.2012
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały