Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

Start-up z UJ rewolucjonizuje analizę zdjęć mikroskopowych

07.12.2018
DiCELLa to firma bioinformatyczna tworząca własne oprogramowanie do analizy zdjęć mikroskopowych. Dzięki wykorzystaniu autorskich algorytmów w połączeniu z najnowszymi technikami uczenia maszynowego, a zwłaszcza głębokich sieci neuronowych, proponowane oprogramowanie daje nowe możliwości w analizie obrazu. Start-up ma przede wszystkim wspierać diagnostów i laborantów w ich codziennej pracy.
więcej o Start-up z UJ rewolucjonizuje analizę zdjęć mikroskopowych
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

07.12.2018
Prof. Tomasz Grodzicki, prorektor ds. Collegium Medicum, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Lekarskiego. Uroczystość odbyła się 6 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum. 32 promowanych w trzech grupach złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego
mobilna

Szukaj pracy z UJ

06.12.2018
Dla wszystkich tych, którzy szukają pracy, czy zastanawiają się nad wyborem ścieżki zawodowej Auditorium Maximum jest dzisiaj ważnym miejscem. Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego po raz kolejny zorganizowało tam Targi Pracy.
więcej o Szukaj pracy z UJ

Grant na promocję geologii wśród uczniów szkół podstawowych

06.12.2018
Poszerzenie wiedzy ogólnej z zakresu nauk geologicznych przez uczniów szkół podstawowych to główny cel projektu, który uzyskał dofinansowanie w ramach organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) konkursu "Trzecia misja uczelni". Organizatorem 2-letniego programu edukacyjnego jest Wydział Geografii i Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (WGiG UJ).
więcej o Grant na promocję geologii wśród uczniów szkół podstawowych
nagrody

Badacze z UJ z nagrodami ministra nauki i szkolnictwa wyższego

06.12.2018
Kilkunastu naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego zostało uhonorowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW). Wyróżnienia przyznawane są co roku za wybitne osiągnięcia naukowe, naukowo-techniczne, dydaktyczne i za całokształt dorobku. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w ubiegły poniedziałek w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich.
więcej o Badacze z UJ z nagrodami ministra nauki i szkolnictwa wyższego

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj