Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

Wręczono MediaTory. Beata Michniewicz AuTORytetem studentów

07.12.2019
Już po raz 13. studenci dziennikarstwa z całej Polski przyznali nagrody najlepszym dziennikarzom i ludziom mediów. W tym roku nagrodę główną w kategorii AuTORytet odebrała, związana od ponad 35 lat z radiową Trójką, Beata Michniewicz. Podczas sobotniej gali w Auditorium Maximum UJ poznaliśmy także laureatów w pozostałych 8 kategoriach.
więcej o Wręczono MediaTory. Beata Michniewicz AuTORytetem studentów
nagrody i wyróżnienia

Naukowcy przyszłości z Uniwersytetu Jagiellońskiego

06.12.2019
Podczas uroczystej gali kończącej odbywające się w Uniejowie 4. Forum Inteligentnego Rozwoju uhonorowane zostały osoby i instytucje, które w swej pracy wykazują się nieustannym ukierunkowaniem na przyszłość, dając podstawę do zrównoważonego rozwoju gospodarczego kraju. Wyróżnionym wręczono Polskie Nagrody Inteligentnego Rozwoju.
więcej o Naukowcy przyszłości z Uniwersytetu Jagiellońskiego

Nowoczesna szklarnia w Ogrodzie Botanicznym już gotowa [FOTO]

05.12.2019
W Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego zakończyły się prace związane z budową szklarni nr 5 oraz zimownika w kompleksie szklarniowym Victoria. Rozbudowa kompleksu była konieczna z uwagi na rosnącą w nim unikatową palmę daktylową pochodzącą z Wysp Kanaryjskich, zasadzoną ponad 150 lat temu, która podlega ochronie jako pomnik przyrody. Obiekt zostanie udostępniony zwiedzającym wiosną przyszłego roku.
więcej o Nowoczesna szklarnia w Ogrodzie Botanicznym już gotowa [FOTO]
mobilna

Targi pracy w Auditorium Maximum. Naprawdę warto było przyjść

05.12.2019
30 wystawców wzięło udział w kolejnej edycji Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbywające się w Auditorium Maximum wydarzenie odwiedziło około 1000 osób. Uroczystego otwarcia dokonał prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian.
więcej o Targi pracy w Auditorium Maximum. Naprawdę warto było przyjść

Brukselskie rozmowy prorektora UJ prof. Stanisława Kistryna

05.12.2019
Prof. Stanisław Kistryn - prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, współzałożyciel sieci The Guild of European Research - Intensive Universities i reprezentant stowarzyszenia uniwersytetów europejskich UNA Europa spotkał się w Brukseli z komisarz Mariją Gabriel oraz wziął udział w debacie "Nowa wizja europejskiego sektora szkolnictwa wyższego".
więcej o Brukselskie rozmowy prorektora UJ prof. Stanisława Kistryna

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj