Lista wiadomości

Wręczono MediaTory. Beata Michniewicz AuTORytetem studentów

07.12.2019
Już po raz 13. studenci dziennikarstwa z całej Polski przyznali nagrody najlepszym dziennikarzom i ludziom mediów. W tym roku nagrodę główną w kategorii AuTORytet odebrała, związana od ponad 35 lat z radiową Trójką, Beata Michniewicz. Podczas sobotniej gali w Auditorium Maximum UJ poznaliśmy także laureatów w pozostałych 8 kategoriach.
więcej o Wręczono MediaTory. Beata Michniewicz AuTORytetem studentów
nagrody i wyróżnienia

Naukowcy przyszłości z Uniwersytetu Jagiellońskiego

06.12.2019
Podczas uroczystej gali kończącej odbywające się w Uniejowie 4. Forum Inteligentnego Rozwoju uhonorowane zostały osoby i instytucje, które w swej pracy wykazują się nieustannym ukierunkowaniem na przyszłość, dając podstawę do zrównoważonego rozwoju gospodarczego kraju. Wyróżnionym wręczono Polskie Nagrody Inteligentnego Rozwoju.
więcej o Naukowcy przyszłości z Uniwersytetu Jagiellońskiego

Nowoczesna szklarnia w Ogrodzie Botanicznym już gotowa [FOTO]

05.12.2019
W Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego zakończyły się prace związane z budową szklarni nr 5 oraz zimownika w kompleksie szklarniowym Victoria. Rozbudowa kompleksu była konieczna z uwagi na rosnącą w nim unikatową palmę daktylową pochodzącą z Wysp Kanaryjskich, zasadzoną ponad 150 lat temu, która podlega ochronie jako pomnik przyrody. Obiekt zostanie udostępniony zwiedzającym wiosną przyszłego roku.
więcej o Nowoczesna szklarnia w Ogrodzie Botanicznym już gotowa [FOTO]
mobilna

Targi pracy w Auditorium Maximum. Naprawdę warto było przyjść

05.12.2019
30 wystawców wzięło udział w kolejnej edycji Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbywające się w Auditorium Maximum wydarzenie odwiedziło około 1000 osób. Uroczystego otwarcia dokonał prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian.
więcej o Targi pracy w Auditorium Maximum. Naprawdę warto było przyjść

Brukselskie rozmowy prorektora UJ prof. Stanisława Kistryna

05.12.2019
Prof. Stanisław Kistryn - prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, współzałożyciel sieci The Guild of European Research - Intensive Universities i reprezentant stowarzyszenia uniwersytetów europejskich UNA Europa spotkał się w Brukseli z komisarz Mariją Gabriel oraz wziął udział w debacie "Nowa wizja europejskiego sektora szkolnictwa wyższego".
więcej o Brukselskie rozmowy prorektora UJ prof. Stanisława Kistryna