Otwarcie biura Erasmus+ InnHUB w Krakowie

Od 28 czerwca, trzy razy w tygodniu, wszyscy zainteresowani ofertą Programu Erasmus+ mogą odwiedzić biuro Erasmus+ InnHUB Kraków, które ma swoją siedzibę na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z oferty biura może skorzystać każdy, nie tylko studenci czy pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego.

Program Erasmus+ jest skierowany jest do osób w różnym wieku. Korzystają z niego uczniowie, nauczyciele, studenci, naukowcy, uczelnie i instytucje, pracodawcy, a także małe i średnie przedsiębiorstwa.

Partnerami krakowskiego InnHUB jest 15 uczelni wyższych z Małopolski, które podpisały porozumienie na rzecz wspierania innowacji poprzez Program Erasmus+.

Erasmus+ InnHUB to międzysektorowe centrum innowacji, które pełni rolę punktu informacyjnego Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Skupiamy się na możliwościach pozyskania środków finansowych dla projektów wspierających budowę nowoczesnego systemu kształcenia i wzmacniających rozwój kompetencji zawodowych osób w różnym wieku i różnych profesji.

Z nami dowiesz się więcej o Akcji 2, czyli Współpracy organizacji i instytucji, ale także poznasz całą ofertę Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w sektorach szkolnictwa wyższego, a także edukacji szkolnej, młodzieży, edukacji zawodowej, edukacji dorosłych, sporcie i wolontariacie europejskim.

W Erasmus+ InnHUB znajdziesz również cenne poradniki i publikacje, które pomogą przygotować Twój projekt, a także ułatwią kolejny krok, czyli jego prowadzenie - Czytelnia - Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (frse.org.pl)

Biuro czynne jest w poniedziałek (12:00-16:00) oraz wtorek i piątek (8:00-12:00) pod adresem: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Pawilon C, pokój 173A, ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków.

Ze względów organizacyjnych prosimy o kontakt e-mail marta.iwanska@frse.org.pl w celu umówienia spotkania w godzinach pracy naszego biura oraz przesłanie zagadnień do poruszenia na spotkaniu – w ten sposób będziemy mogli lepiej przygotować się na spotkanie.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://erasmusplus.org.pl/erasmus-innhub.

Tekst: Erasmus+ InnHUB Kraków

W wieku 79 lat zmarł profesor Władysław Miodunka