Kampania rekrutacyjna UJ nagrodzona w konkursie Genius Universitatis

1 marca, podczas XVII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2012, ogłoszono wyniki konkursu Genius Universitatis na najlepsze w mijającym roku akademickim kreatywne kampanie rekrutacyjne szkół wyższych.

Organizatorzy - Magazyn edukacyjny „Perspektywy" oraz magazyn marketingu i sprzedaży „Brief", już po raz drugi przyjrzeli się najciekawszym dokonaniom reklamowym uczelni, oceniając je w pięciu kategoriach: reklama prasowa, broszury i informatory rekrutacyjne, gadżet promocyjny, film promocyjny oraz rekrutacyjny serwis
internetowy.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono blisko 150 prac z 37 szkół wyższych w kraju. Jury ostatecznie oceniło 72 realizacje, spełniające regulaminowe kryteria.

Uniwersytet Jagielloński okazał się bezkonkurencyjny w stworzeniu atrakcyjnej koncepcji serwisu informacyjnego. Jury konkursu przyznało Grand Prix za internetową stronę rekrutacyjną „Przyszłość UJ" www.przyszlosc.uj.edu.pl, którą przygotowało Biuro Promocji UJ.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku w konkursie Genius Universitatis UJ zdobył pierwsze miejsce w kategorii informacji rekrutacyjnej.

Data opublikowania: 19.03.2012
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka