Rusza kolejna edycja oceny zajęć dydaktycznych i pracy administracji na UJ

28 maja rusza kolejna edycja studenckiej oceny zajęć dydaktycznych, prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim, połączona z oceną pracy administracji Uczelni. Akcja ankietowa organizowana jest w ramach Uczelnianego Systemu Doskonalenia Jakości Kształcenia UJ.

Wszyscy studenci, w tym także słuchacze studiów podyplomowych i doktoranci, mogą uczestniczyć w badaniu. Do każdego z nich wysyłana jest informacja e-mailowa o rozpoczęciu oceny wraz z podaniem dokładnej lokalizacji ankiet (USOSweb). Badanie potrwa do 15 lipca. Wtedy zakończy się ocena pracy administracji za ubiegły semestr oraz pierwszy etap oceny zajęć, prowadzonych w semestrze letnim 2011/12. Drugi etap rozpocznie się po wakacjach.

Wyniki oceny zostaną opublikowane w kolejnych Biuletynach USDJK UJ. Pierwszy jest dostępny na stronie www.jakosc.uj.edu.pl

Data opublikowania: 25.05.2012
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały