AZS UJ zwycięzcą Pucharu Polski na szczeblu Małopolski

AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężył w Finale Pucharu Polski w piłce nożnej kobiet na szczeblu Małopolski pokonując w finałowym meczu zespół KS Bronowianka Kraków 5:1.

Tym samym drużyna AZS UJ Kraków obroniła zdobyte przed rokiem trofeum ponownie wygrywając w finale rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Małopolski. Kapitan zwycięzców – Kinga Wilk odebrała puchar z rąk wiceprezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, pana Jerzego Kowalskiego. Zwycięzcom gratulowali również: Przewodnicząca Komisja ds. Piłkarstwa Kobiecego MZPN – pani Ewa Gajewska oraz cała drużyna Bronowianki wraz z trenerem – Andrzejem Żądło.

W składzie AZS UJ wystąpiły: Myjak – Łagowska (80 Bąk), Knysak, Markiewicz, Adamska (46 Porosło) – Ładocha, Wilk, Gozdecka, Maziarz, Bartosiewicz – Sitarz (85 Włodarz).

Więcej informacji o przebiegu spotkania na stronie AZS UJ.

Data opublikowania: 26.09.2014
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka