Wyniki sortowane według etykiety: konferencja

Konferencja naukowa "Metale ciężkie w środowisku a zdrowie człowieka"
konferencja

Konferencja naukowa "Metale ciężkie w środowisku a zdrowie człowieka"

29.01.2016
W piątek 29 stycznia 2016 roku w Katedrze Biochemii Lekarskiej UJ CM odbyła się konferencja naukowa, której tematy związane były z obecnością różnych postaci metali oraz ich wpływem na organizm człowieka.
więcej o Konferencja naukowa "Metale ciężkie w środowisku a zdrowie człowieka"
Konferencja "Komiks Kon 2015. Komiks jako nieodłączna część popkultury"
konferencja

Konferencja "Komiks Kon 2015. Komiks jako nieodłączna część popkultury"

03.06.2015
W czwartek 28 maja 2015 roku odbyła się druga edycja konferencji Komiks Kon: „Komiks Kon 2015. Komiks jako nieodłączna część popkultury".
więcej o Konferencja "Komiks Kon 2015. Komiks jako nieodłączna część popkultury"
Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"
konferencja wykład

Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"

13.05.2015
13 maja 2015 o godzinie 11.30 w sali im. M. Bobrzyńskiego Collegium Maius UJ odbyło się otwarcie konferencji „Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa", połączone z inauguracją działalności Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych, międzywydziałowej jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego, której celem będzie dyskusja nad różnymi aspektami współczesnych badań afrykanistycznych w nawiązaniu do krakowskich tradycji w tej dziedzinie. Wśród zaproszonych gości i uczestników konferencji znaleźli się wybitni uczeni z Polski i zagranicy oraz studenci, doktoranci i pracownicy UJ.
więcej o Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"
konferencja

Konferencja "Studenci zagraniczni w Polsce 2015"

23.01.2015
22 i 23 stycznia na UMCSw Lublinie odbywała się ogólnopolska konferencja
więcej o Konferencja "Studenci zagraniczni w Polsce 2015"

33. Doroczny Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Farmacji,

27.05.2010
Ponad 285 studentów, doktorantów oraz młodych farmaceutów z około 25 krajów Europy zgromadził 33. Doroczny Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Farmacji, który odbył się w Auditorium Maximum UJ.
więcej o 33. Doroczny Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Farmacji,