Uniwersytet będzie kontynuował współpracę z krakowskim AWF-em

Uniwersytet Jagielloński i Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie będą kontynuowały współpracę w zakresie wspólnego kształcenia studentów. Strony oświadczyły, iż bardzo pozytywnie oceniają doświadczenia z dotychczasowego współdziałania, które zostało zapoczątkowane w 2007 roku.

Podpisane 4 marca 2013 roku porozumienie reguluje zasady współpracy pomiędzy AWF i UJ. Obejmuje ona w swym zakresie:

• kształcenie studentów UJ na AWF w ramach ścieżki specjalistycznej "Psychologia Sportu" i modułu "Psychologia Sportu" w wymiarze 120 godzin dydaktycznych w każdym roku akademickim,
  • kształcenie studentów AWF na UJ w ramach specjalnego modułu "Psychologia rehabilitacji i osobowości" również w wymiarze 120 godzin w roku akademickim. Prowadzenie zajęć będą realizowały: Instytut Psychologii UJ oraz Instytut Psychologii Stosowanej UJ.

Porozumienie w Sali Senackiej Collegium Novum UJ podpisali: prof. dr hab. Andrzej Mania, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. dydaktyki, oraz prof. dr hab. Edward Mleczko, prorektor ds. nauki Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

Data opublikowania: 05.03.2013
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały