Rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu stypendialnego KKG i UJ

Poznaliśmy zwycięzców kolejnej edycji konkursu stypendialnego zorganizowanego przez kancelarię KKG Kubas Kos Gaertner oraz dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W tym roku stypendium w wysokości 5 tys. złotych przyznano studentom V roku prawa - Małgorzacie Klai i Pawłowi Ochmannowi. Dyplomy wręczyli laureatom prof. Andrzej Kubas oraz dr Barbara Jelonek-Jarco podczas spotkania opłatkowego społeczności WPiA UJ, które odbyło się 19 grudnia w Pałacu Larischa.

Konkurs stypendialny Kancelarii KKG zainicjowano w 2006 roku, by promować wszechstronnie uzdolnionych studentów prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz pomagać im urzeczywistniać ambicje zawodowe. Nagradzane są wybitne osobowości, które nie tylko efektywne wykorzystują swój talent i ciężką pracę, ale także angażują się społecznie.

Dodatkowo laureaci i uczestnicy konkursu mają możliwość odbycia stażu w KKG.

Zdjęcia: Jerzy Sawicz.

Data opublikowania: 29.12.2014